Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

AIIA: Dragon Ark Android

Trójwymiarowa gra RPG akcji działająca na silniku Unreal Engine 4. Podczas zabawy trafiamy do fantastycznego świata, w którym jako jeden z kilku bohaterów walczymy z potworami.

RPG, fantasy, multiplayer, obraz w 3D, PvP, RPG akcji, zagraj za darmo.

AIIA: Dragon Ark - screen - 2018-03-27 - 369473AIIA: Dragon Ark - screen - 2018-03-27 - 369472AIIA: Dragon Ark - screen - 2018-03-27 - 369471AIIA: Dragon Ark - screen - 2018-03-27 - 369470

CLGamez | producent

CLGamez | wydawca

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry AIIA: Dragon Ark | AND

25stycznia2018

Android
Okładka AIIA: Dragon Ark (AND)
AIIA: Dragon Ark

AIIA: Dragon Ark to gra free-to-play na platformę AND stworzona przez studio CLGamez. Deweloperzy udostępniają ją za darmo, ale umieścili w niej mikropłatności ułatwiające zabawę.

Fabuła

W AIIA: Dragon Ark trafiamy do fantastycznego świata, gdzie przejmujemy kontrolę nad jednym z trzech herosów – Drią, Khanem lub Leonem. Fabuła opowiada o walce dobra ze złem, a naszym zadaniem jest głównie zabijanie napotkanych potworów.

Mechanika

Opisywana produkcja należy do gatunku zręcznościowych gier RPG akcji, rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Gracze poruszają postacią przy użyciu wirtualnego d-pada, a poszczególne umiejętności i ataki wybierają stukając palcem w przyciski wyświetlane na ekranie. Pewnym ułatwieniem jest Arma – sterowana przez sztuczną inteligencję wróżka, która towarzyszy nam podczas przygody. Co ciekawe, gra oferuje możliwość zmiany jej wyglądu i ubioru.

Tryby gry

AIIA: Dragon Ark na platformie AND umożliwia zabawę w singleplayerze oraz w kilku trybach multiplayer. Dostępne są starcia PvP, w których walczymy z innymi graczami o punkty rankingowe, wpływające na naszą pozycję na światowej liście. Oprócz tego mamy możliwość współpracy ze znajomymi podczas walki z potężnymi bossami, a całość uzupełnia Tower of Time, czyli wieża wyzwań z nagrodami.

Kwestie techniczne

AIIA: Dragon Ark wykorzystuje uznaną technologię Unreal Engine 4. Została ona użyta w wielu grach na konsolach i komputerach, w tym A Way Out, Street Fighter V i Fortnite: Battle Royale. Deweloperzy wykrzesali z urządzeń mobilnych sporo mocy, generując wysokiej jakości trójwymiarową grafikę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe AIIA: Dragon Ark

12+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

AIIA Dragon Ark - efektowne RPG akcji dostępne za darmo na Androidzie
AIIA Dragon Ark - efektowne RPG akcji dostępne za darmo na Androidzie

wiadomość23 marca 2018

Posiadacze smartfonów i tabletów działających na Androidzie powinni zwrócić uwagę na grę action-RPG AIIA: Dragon Ark. Ta darmowa produkcja cechuje się zręcznościowym systemem walki i piękną oprawą graficzną generowaną przez Unreal Engine.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz