Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

CS2D PC

Dwuwymiarowa strzelanina nastawiona na multiplayerową rozgrywkę, oferująca szereg zróżnicowanych wariantów zabawy – od klasycznego capture the flag i podkładania bomb, aż po specjalne tryby zombie i budowania. Grać można zarówno w towarzystwie innych osób, jak i w pojedynkę, stawiając czoła botom. Tytuł jest dystrybuowany za darmo – nie ma w nim również żadnych mikrotransakcji.

Akcji, multiplayer, strzelanki, top-down, zagraj za darmo.

CS2D - screen - 2017-11-27 - 360127CS2D - screen - 2017-11-27 - 360126CS2D - screen - 2017-11-27 - 360125CS2D - screen - 2017-11-27 - 360124CS2D - screen - 2017-11-27 - 360123

wersja językowa:
PL napisy, EN napisy i dialogi

Data premiery gry CS2D | PC

24grudnia2004

15listopada2017

Steam

PC Windows
Okładka CS2D (PC)
CS2D

CS2D jest dynamiczną strzelanką, opracowaną przede wszystkim z myślą o multiplayerowej rozgrywce. Produkcja trafiła na platformę PC Windows, gdzie jest dystrybuowana w modelu free-to-play bez jakichkolwiek mikropłatności, a za jej stworzeniem stoi niezależne studio Unreal Software.

Mechanika

W CS2D akcję obserwujemy z perspektywy top-down. W trakcie rozgrywki bierzemy udział w multiplayerowych starciach z innymi graczami lub walczymy w towarzystwie botów. Trzon zabawy stanowi eliminacja oponentów, których zabijamy, robiąc użytek z rozbudowanego arsenału broni palnej, obejmującego pistolety, shotguny oraz karabiny maszynowe i snajperskie; znalazło się tu również miejsce na bardziej fantazyjne giwery, na czele z miotaczem ognia, działkiem laserowym, portal gunem pozwalającym na teleportację oraz wyrzutnią rakiet. Dopełnieniem tego wszystkiego jest broń biała – między innymi maczeta, klucz francuski, a nawet piła łańcuchowa. Oprócz tego na placu boju możemy wykorzystać na przykład granaty, koktajle Mołotowa oraz miny czy wreszcie gadżety (choćby w postaci tarczy taktycznej) oraz apteczki i bandaże.

Tryby gry

Wydany na platformę PC Windows CS2D oferuje szereg trybów rozgrywki – od klasycznego podkładania bomb, capture the flag, deathmatchu i deathmatchu drużynowego, przez ratowanie zakładników i zabijanie VIP-ów, skończywszy na trybie budowania (gdzie wznosimy umocnienia i odpieramy ataki ze strony nieprzyjaciela) oraz module Zombie (w którym stawiamy czoła żywym trupom lub stajemy się jednym z nich i próbujemy zarazić pozostałych uczestników zabawy). Ponadto w grze zaimplementowano prosty w obsłudze edytor map – tytuł jest również otwarty na modyfikacje tworzone przez graczy.

Kwestie techniczne

CS2D posiada prostą, dwuwymiarową oprawę graficzną, utrzymaną w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce – całość wykonano w technice cel-shading.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do CS2D

Wymagania wiekowe CS2D

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe CS2D

Minimalne: Intel Pentium 4 1.0 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki Intel HD lub lepsza, 50 MB HDD, Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

9 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

Marcin9028

KobyxPlay

Kemonysh

MyKeY

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz