Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Holodrive (PC)
OkładkaHolodrive (PC)

Holodrive PC

Hybryda strzelanki i platformówki, opracowana z myślą o multiplayerowej zabawie. W Holodrive bierzemy udział w dynamicznych starciach robotów, toczonych na rozległych arenach.

Akcji | zagraj za darmo | platformówki | roboty | 2.5D | side-scroll

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Holodrive Premiera PC

wczesny dostęp

24marca2016

16marca2021

Steam

16marca2021

producent: BitCake Studio wydawca: Versus Evil Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Holodrive

Broforce

BRAIN / OUT

CS2D

Holodrive to hybryda strzelanki i platformówki, opracowana przez niezależny zespół BitCake Studio. Tytuł powstał z myślą o multiplayerowej rozgrywce, a jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Fabuła

Holodrive przenosi nas do świata, w którym starcia na śmierć i życie toczą tak zwane Dummys. Pomimo że owe roboty stworzone przez korporację Holocorp miały w założeniach pomagać ludziom, szybko zaczęły eliminować się nawzajem, starając się to robić w możliwie najlepszym stylu.

Mechanika

W Holodrive akcję ukazano z boku. W trakcie zabawy bierzemy udział w potyczkach toczonych na specjalnie przygotowanych, rozległych arenach. Autorzy oddają w nasze ręce rozbudowany arsenał (obejmujący karabin maszynowy i snajperski, shotguna, wyrzutnię rakiet czy granatnik), pozwalając mieć przy sobie maksymalnie siedem pukawek jednocześnie. Poszczególne narzędzia mordu możemy wylosować w lootboksach, wytwarzać w oparciu o samodzielnie zdobyte składniki bądź zdobywać za darmo, korzystając z regularnie zmieniających się promocji.

Poza tym na sprawdzenie czeka plecak odrzutowy, w który wyposażono naszego robota, a także rozrzucone po planszach power-upy; umiejętne wykorzystanie tych ostatnich zwiększa nasze szanse na zwycięstwo. W miarę postępów odblokowujemy również dodatki kosmetyczne, dzięki którym możemy modyfikować wygląd naszego zawodnika; nic nie stoi na przeszkodzie, by upodobnić go do wojownika ninja, futurystycznego żołnierza czy choćby pirata.

Tryby gry

W Holodrive możemy sprawdzić się zarówno w klasycznym deathmatchu, jak i w jednym z trzech trybów opartych na drużynowych bataliach.

Kwestie techniczne

Grafikę gry Holodrive utrzymano w kreskówkowej stylistyce. Tempo zmagań potęguje dynamiczny soundtrack towarzyszący zabawie.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Holodrive: Odpowiednia dla każdego wieku.

Holodrive Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.6 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 8800 / Radeon HD 2900 XT lub lepsza
  • 2 GB HDD
  • Windows Vista/7/8/10