Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Farming Simulator 17: Platinum Edition PS4

Ostateczne wydanie gry Farming Simulator 17. W produkcji pojawiła się nowa lokacja, unikalne rośliny oraz niedostępne wcześniej maszyny. Tytuł sprzedawany jest jako dodatek do podstawowej wersji oraz jako samodzielna gra, zawierająca podstawkę i nową zawartość.

Symulacje, ekonomiczne, rolnicze, maszyny i urządzenia.

Farming Simulator 17: Platinum Edition - screen - 2017-07-24 - 350897Farming Simulator 17: Platinum Edition - screen - 2017-07-24 - 350896

wersja językowa:
polska i angielska

Data premiery gry Farming Simulator 17: Platinum Edition | PS4

14listopada2017

14listopada2017

premiera PL

14listopada2017

PSN

Sony PlayStation 4
Okładka Farming Simulator 17: Platinum Edition (PS4)
Farming Simulator 17: Platinum Edition

Farming Simulator 17: Platinum Edition to ulepszone wydanie wypuszczonej w 2016 roku gry Farming Simulator 17. Produkcja przeznaczona na platformę PlayStation 4 zawiera wszystko to, co „podstawka”, a dodatkowo deweloperzy ze studia GIANTS Software zatroszczyli się o kilka nowości.

Gra sprzedawana jest na kilka sposobów. Osoby posiadające podstawowe wydanie na PC-tach mogą nabyć dodatek Platinum Expansion, rozszerzający standardową wersję do Platinum Edition. Na konsolach PlayStation 4 i Xbox One również można kupić takie DLC – dostępne jest ono także w ramach Season Passa. Oczywiście nowi gracze mogą od razu nabyć Farming Simulator 17: Platinum Edition – zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej.

Mechanika

Największą nowością Farming Simulator 17: Platinum Edition jest niedostępna wcześniej lokacja, znajdująca się w Ameryce Południowej. Wraz z nią otrzymaliśmy nie tylko ciekawe krajobrazy, ale także unikalną roślinność, możliwość posiadania pól trzciny cukrowej czy też niedostępne wcześniej gatunki krów. Oprócz tego twórcy oddali do naszej dyspozycji dodatkowe maszyny. Jedną z nich jest kombajn CASE IH A8800 MR, służący do zbierania wspomnianej trzciny cukrowej. Poza tym, oprócz sprzętu firmy CASE IH Austoft, doczekaliśmy się też urządzeń od Stara, Doble TT, Bizon i Gessner Industries. Oznacza to, że wraz z podstawową zawartością Farming Simulator 17, do wyboru mamy ponad 270 rodzajów maszyn i gadżetów od przeszło 80 producentów.

Pozostałe elementy nie uległy zmianie, więc pojazdy możemy ulepszać zarówno pod kątem wyglądu zewnętrznego, jak i możliwości technicznych, a w salonach pojawiła się opcja leasingu sprzętu. Wielkogabarytowe towary przewozimy z kolei z wykorzystaniem pociągów towarowych, które pojawiają się w serii po raz pierwszy.

W grze nie zabrakło także kilku pomniejszych nowości, wydatnie wpływających na prowadzenie rozgrywki. Producent postarał się o wprowadzenie nowego, bardziej skomplikowanego systemu nawożenia gleby, a wydajność krów zależy od rodzaju paszy. Gracz ma także spory wpływ na kształtowanie sytuacji ekonomicznej na mapie, praktycznie determinując ceny za poszczególne towary. Z kolei dodatkową szansą na zarobek są misje zlecane przez innych rolników, sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 6.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do Farming Simulator 17: Platinum Edition

Klasyfikacja PEGI Farming Simulator 17: Platinum Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Farming Simulator 17 – nowe rozszerzenie zabierze nas do Ameryki Południowej
Farming Simulator 17 – nowe rozszerzenie zabierze nas do Ameryki Południowej

wiadomość23 czerwca 2017

Twórcy Farming Simulator 17 zapowiedzieli Platinum Expanison, nowy dodatek do gry, który pojawi się w listopadzie i zabierze graczy do Ameryki Południowej. Rozszerzenie będzie sprzedawane oddzielnie, ale wejdzie także w skład nowego, kompletnego wydania tytułu, które ukaże się w tym samym czasie na konsolach oraz komputerach PC.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz