Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Dragon Fin Soup: Extra Chunky Android

Dragon Fin Soup

Dragon Fin Soup to gra roleplaying zainspirowana dokonaniami japońskich deweloperów z czasów 16- i 32-bitowych konsol. Zabawa polega głównie na toczeniu bitew za pośrednictwem rozbudowanego, turowego systemu walki. Poza kampanią dostępny jest także tryb survivalowy.

RPG, fantasy, turowe, widok izometryczny.

Grimm Bros | producent

Grimm Bros | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Dragon Fin Soup: Extra Chunky | AND

Data premiery gry Dragon Fin Soup: Extra Chunky nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona

Android
Okładka Dragon Fin Soup: Extra Chunky (AND)
Dragon Fin Soup: Extra Chunky

Dragon Fin Soup to wydana na platformę Android gra RPG wzorowana na starych japońskich tytułach z tego gatunku. Jest to debiutancka produkcja studia Grimm Bros.

Fabuła:

Akcja osadzona została w pełnym magii świecie fantasy, zlokalizowanym na grzbiecie gigantycznego żółwio-smoka imieniem Asura. Gra oferuje dwa tryby - fabularny i survivalowy. Pierwszy z nich ma postać tradycyjnej kampanii, która rozpoczyna się w małej wiosce oraz pozwala na wcielenie się w uwielbiającą alkohol bohaterkę, która powoli odkrywa sekrety otaczającej ją krainy. Na imię jej Robin i stanowi ona skrzywioną oraz bardziej dorosłą wersję Czerwonego Kapturka. Rok wcześniej straciła pamięć i gdy rozpoczyna się gra, jej wspomnienia zaczynają wreszcie wracać. Podczas kolejnych przygód napotykamy zarówno elementy ręcznie przygotowane przez autorów, jak i wygenerowane proceduralnie.

W trybie survivalowym zabawę rozpoczynamy w środku lasu i musimy przedrzeć się przez serię coraz trudniejszych lokacji i podziemi, których układ ustalany jest losowo przez silnik gry. Celem jest utrzymanie się jak najdłużej przy życiu oraz pobicie własnych i cudzych rekordów punktowych. W tym trybie każda śmierć bohatera jest ostateczna i wymusza rozpoczęcie rozgrywki od nowa.

Mechanika:

Gra oferuje turowy system walki o sporej głębi taktycznej, który bierze pod uwagę m.in. odmienne typy obrażeń zadawane przez różne rodzaje uzbrojenia. Możemy korzystać z dużego zestawu zaklęć bojowych, a w starciach wspomagają nas wytresowane zwierzęta. Dostępna jest także opcja zatrudniania najemników. Ponadto mapy bitewne są w dużym stopniu dynamiczne i pozwalają na zniszczenie większości ich elementów. Rozgrywkę urozmaicają okazjonalne zagadki logiczne oraz zręcznościowe mini gierki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Dragon Fin Soup: Extra Chunky

Wymagania wiekowe Dragon Fin Soup: Extra Chunky

12+

Dragon Fin Soup - turowe RPG odniosło sukces na Kickstarterze
Dragon Fin Soup - turowe RPG odniosło sukces na Kickstarterze

wiadomość20 marca 2014

Studiu Grimm Bros udało się zebrać za pośrednictwem Kickstartera minimalną kwotę potrzebną na dokończenie produkcji gry Dragon Fin Soup, czyli taktycznego RPG z turowym systemem walki.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz