Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

ZEN Pinball 2 PS4

ZEN Pinball 2 to gra zręcznościowa, będąca symulacją automatu pinballowego. Tytuł wyprodukowany został przez ekipę deweloperską ZEN Studios i stanowi drugą odsłonę serii zapoczątkowanej w 2009 roku.

Zręcznościowe, funkcje cross-platform, multiplayer, obraz w 3D, pinball.

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry ZEN Pinball 2 | PS4

17grudnia2013

Sony PlayStation 4
Okładka ZEN Pinball 2 (PS4)
ZEN Pinball 2

ZEN Pinball 2 to propozycja specjalizującego się w wirtualnych „fliperach” studia ZEN (twórcy m.in. Flipper Critters oraz Pinball FX) skierowana do osób, którym nieobce są salony ze zręcznościowymi automatami do gier. Port na PlayStation 4 jest w pełni kompatybilny z jego wersjami na PlayStation 3 i PS Vicie. Dzięki temu gracze mogą przenieść zakupione stoły oraz swój profil do nowej edycji gry.

Podstawowe zasady rozgrywki w ZEN Pinball 2 nie różnią się zresztą od tradycyjnych „fliperów”. Zadanie gracza polega na odbijaniu metalowej kulki toczącej się po pochyłym stole w taki sposób, by nie wpadła ona do otworu w dolnej krawędzi. Służą do tego specjalne łapki, zwane fliperami (stąd polska nazwa). Trafienie kulką w wyznaczone elementy na stole nagradzane jest punktami, bonusami lub uruchomieniem specjalnych zdarzeń (np. wypuszczenie dodatkowych kulek).

Gra oferuje kilkadziesiąt zróżnicowanych pod względem tematyki mechanizmów stołów. Twórcy ZEN Pinball 2 dołożyli jednak starań, by nawet dobrze znane kompozycje przykuwały uwagę detalami wykonania. Miłym akcentem są zwłaszcza zaskakujące i widowiskowe animacje towarzyszące wielu akcjom.

W porównaniu z oryginalnym Zen Pinballem wcześniej pierwowzorem, znaczne zmiany wprowadzone zostały w trybie zabawy wieloosobowej. Deweloperzy z ZEN Studios postawili przede wszystkim na rozbudowane funkcje społecznościowe oparte o usługę PlayStation Network. Umożliwiają one m.in. porównywanie z innymi osiągniętych wyników, uczestniczenie w turniejach, rzucanie wyzwań znajomym oraz zapraszanie do wspólnej gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do ZEN Pinball 2

Klasyfikacja PEGI ZEN Pinball 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
Wieści ze świata (Borderlands 2, Dead Space 3, Ninja Gaiden 3: Razor's Edge) 6/2/13
Wieści ze świata (Borderlands 2, Dead Space 3, Ninja Gaiden 3: Razor's Edge) 6/2/13

wiadomość6 lutego 2013

Dziś piszemy m.in. o zestawie Borderlands 2 Add-On Content Pack, dodatku DLC do gry Dead Space 3, a także plotkach o Ninja Gaiden 3: Razor's Edge w wersjach na PlayStation 3 i Xboksa 360. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
21.12.2013 21:50
Didier z Rivii
180
life 4 sound

Niby zwykły pinball a frajdy daje dużo :) Stoły wyglądają na trochę przekombinowane i wielbiciele klasycznych pinballi będą kręcić nosem, ale ważne, że jest fun :)