Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Galaxy Life WWW

Gra strategiczna w klimatach science-fiction zintegrowana z serwisem społecznościowym facebook. Tworzymy kolonię zamieszkaną przez sympatycznych obcych zwanych Starlingami. Gromadzimy surowce niezbędne do budowy nowych dochodowych budynków, a także fortyfikacji niezbędnych do ochrony przed najazdami innych graczy.

Strategiczne, science fiction, ekonomiczne, facebook, humorystyczne.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Galaxy Life | WWW

24listopada2011

WWW
Okładka Galaxy Life (WWW)
Galaxy Life

Galaxy Life to społecznościowa gra strategiczna skupiająca się na rozwoju kolonii zamieszkanej przez nieziemskie istoty. Początkowo dostajemy do naszej dyspozycji zaledwie podstawowe budynki i grupkę sympatycznych kosmitów, Starlingów. Naszym zadaniem jest jak najszybsze zwiększenie populacji i przetrwanie w obliczu licznych zagrożeń. Zabawę obserwujemy w tradycyjnym rzucie izometrycznym.

To właśnie wielkość populacji ma kluczowe znaczenie dla tempa rozwoju. W celu postawienia nowych budynków konieczne jest posiadanie nie tylko określonych surowców, ale również wolnych robotników. W związku z tym pełnią oni podobną funkcję co wskaźnik energii znany z innych facebookowych produkcji. Często otrzymujemy do wykonania zróżnicowane misje zapewniające dodatkowe punkty doświadczenia lub gotówkę. Zabawę można znacznie przyspieszyć korzystając z systemu mikropłatności, zapewniającego dostęp do pewnych bonusów i unikatowych obiektów.

Istotną rolę w grze Galaxy Life pełni system bitewny. W dowolnej chwili możemy wyruszyć z naszą armią na podbój kosmosu i dokonać nalotu na kolonię innego użytkownika. Trzeba jednak pamiętać, że działa to w obie strony i jeśli nie zapewnimy odpowiedniej ochrony naszej planety, to istnieje ryzyko zrównania jej z ziemią, a to z kolei wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów naprawy.

W związku z tym, że gra Galaxy Life jest zintegrowana z serwisem facebook możemy wymieniać się upominkami ze znajomymi, odwiedzać ich kolonie oraz tworzyć wspólnie sojusze. Nie zabrakło również opcji informowania o postępach za pośrednictwem tablicy.

Oprawa graficzna produkcji studia Digital Chocolate jest utrzymana w humorystycznej, kreskówkowej stylistyce, co podkreślają między innymi zabawne projekty Starlingów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena gry 9.0 / 10 na podstawie 51 ocen czytelników.

Wymagania wiekowe Galaxy Life

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

58 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

Zluurkeaksz

Seba Zabójca

Vonst

ShadowXC

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
06.05.2013 21:05
😃
games master
2
Junior

gra bardzo mi się podoba, ale gram na gry.pl