Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 27 września 2018, 13:30

autor: Aquma

Hitman 2 w złocie. Premiera zgodnie z planem

Firma IO Interactive poinformowała, że prace nad kontynuacją dobrze przyjętego Hitmana z 2016 roku zostały ukończone. Gra ukaże się zgodnie z planem – w listopadzie.

Agent 47 przyodziewa się w złoto. - Hitman 2 w złocie. Premiera zgodnie z planem - wiadomość - 2018-09-27
Agent 47 przyodziewa się w złoto.

Deweloperzy ze studia IO Interactive poinformowali, że prace nad Hitmanem 2 zostały ukończone. Gra osiągnęła tym samym status „złotej” i wszystko wskazuje na to, że trafi do sprzedaży zgodnie z dotychczasowymi planami – 13 listopada. Informacja została przekazana za pośrednictwem oficjalnego Twittera firmy.

Jesteśmy niezwykle dumni i podekscytowani, że możemy ogłosić, iż Hitman 2 osiągnął status złoty. Listopad zbliża się szybko i nie możemy się doczekać, kiedy gra trafi w wasze ręce – czytamy we wpisie.

Omawiana produkcja jest skradanką, która umożliwia graczom wcielenie się w płatnego zabójcę – charakterystycznego, łysego Agenta 47 – i eliminowanie celów w różnych zakątkach świata, z wykorzystaniem zarówno sprzętu, otoczenia, jak i własnego sprytu. Gra jest częścią cyklu z korzeniami sięgającymi początków XXI wieku, a równocześnie kontynuacją jego swoistego reboota z 2016 roku (dobrze przyjętego – u nas zasłużył sobie na notę 7,5/10).

AGENT 47 – ŚWIATOWY CZŁEK

Hitman 2 w złocie. Premiera zgodnie z planem - ilustracja #2

Ogolony na łyso, zmodyfikowany genetycznie płatny zabójca towarzyszy cyklowi Hitman od jego powstania w 2000 roku. Przez lata udało mu się stać jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci w świecie elektronicznej rozrywki. Ba, łysol został nawet jednym z nielicznych ambasadorów gier wideo w Hollywood – przy czym doczekał się nie jednego, a dwóch pełnometrażowych filmów, w 2007 i 2015 roku. Ich jakość pozostaje kwestią sporną, ale sam fakt jest wart odnotowania, bo tego rodzaju sztuka nie udała się dotychczas wielu postaciom pochodzącym z gier.

Hitman 2 zostanie wydany na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach PC. Produkcja będzie dostępna w polskiej wersji językowej (z napisami).

  1. IO Interactive – strona oficjalna
  2. Nie tylko RDR2 – 18 gier drugiej połowy 2018 roku, na które warto czekać
Hitman 2 w złocie. Premiera zgodnie z planem - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hitman 2

Hitman 2