Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość kino i TV 29 czerwca 2018, 10:15

autor: Serek

Rozczarowani - nowy serial twórcy Simpsonów i Futuramy już w sierpniu na Netfliksie

Matt Groening, twórca Simpsonów oraz Futuramy, tworzy nową kreskówkę. Rozczarowani (z ang. Disenchantment) będą dostępni na Netfliksie od 17 sierpnia. Serial zabierze widzów do średniowiecza w fantastycznym wydaniu.

Księżniczka alkoholiczka, elf i prywatny demon - lepiej być nie może. - Rozczarowani - nowy serial twórcy Simpsonów i Futuramy już w sierpniu na Netfliksie - wiadomość - 2018-06-29
Księżniczka alkoholiczka, elf i prywatny demon - lepiej być nie może.

Netflix przyzwyczaił swoich abonentów do szerokiego wyboru dostępnych treści. Z roku na rok na platformie rośnie również liczba seriali animowanych. Do grona hitów, takich jak Big Mouth czy BoJack Horseman, niebawem dołączą Rozczarowani (w oryginale Disenchantment). To kreskówka dla dorosłych stworzona przez Matta Groeninga, jednego z prekursorów gatunku, odpowiedzialnego do tej pory za Simpsonów oraz Futuramę. Serial opowie o tarapatach, w które pakują się mająca problem z alkoholem księżniczka, jej spiczastouchy towarzysz oraz prywatny demon.

Na krótkim zwiastunie widzimy średniowieczne bajkowe królestwo w opłakanym stanie oraz posiedzenie rady królewskiej. Zanim jednak poznamy losy bohaterów Krainy marzeń, możemy cieszyć się innymi nowościami na platformie Netflix. W lipcowej ofercie serwisu pojawią się między innymi nowe epizody Orange is the New Black oraz drugi sezon dobrze przyjętej adaptacji Ani z Zielonego Wzgórza o tytule Ania, nie Anna. Jeżeli chodzi o filmy, to bibliotekę VOD zasilą Strażnicy Galaktyki, część 2 czy najnowsza odsłona Piratów z Karaibów. Chociaż lipiec to sezon ogórkowy zarówno w grach, jak i serialach, każdy zapewne znajdzie coś dla siebie.

  1. Oficjalna strona serialu
Rozczarowani - nowy serial twórcy Simpsonów i Futuramy już w sierpniu na Netfliksie - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.