Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 lutego 2018, 10:10

autor: Movis

Fallout 4, Rock of Ages 2 i Alphabear z darmowymi weekendami na Steam

Steam nie próżnuje. Do nieodpłatnego weekendowego ogrania udostępniono Fallouta 4, Rock of Ages 2 i logiczną grę Alphabear. Jeśli konkretny tytuł się Wam spodoba, to będziecie mogli zakupić go w promocyjnych cenach do -50%.

Fallout 4

Weekendowy spacerek po apokalipsie. - Fallout 4, Rock of Ages 2 i Alphabear z darmowymi weekendami na Steam - wiadomość - 2018-02-02
Weekendowy spacerek po apokalipsie.

Równo tydzień temu firma Bethesda zaproponowała graczom serię darmowych weekendów na apokaliptycznych pustkowiach Fallouta 4. Uprzednio grą mogli cieszyć się posiadacze Xboxa One, a teraz nadeszła pora na pecetowców. Promocja już się rozpoczęła i potrwa do 4 lutego. Wystarczy udać się na stronę produktu Steam i odnaleźć zielony przycisk „Zagraj”. Do pobrania jest ok. 28 GB. Standardowo, wszelkie poczynione w trialu postępy zostaną na stałe przypisane do waszego konta. Jeśli więc zdecydujecie się na zakup, nie będziecie musieli zaczynać od zera. Z darmowym czasem gry związane są także spore promocje, sięgające 50%.

Rock of Ages 2: Bigger and Boulder

To jeszcze nie koniec darmowego grania na platformie Valve. Jeśli nie w smak Wam Nuka Cola, to może wolicie potoczyć nieco kulki? Chodzi oczywiście o Rock of Ages II: Bigger and Boulder – niecodzienne połączenie destrukcyjnych kręgli z budowaniem toru przeszkód dla wielkich głazów. Deweloper ACE Team proponuje podobne zasady, więc za darmo pogracie w produkcję do niedzieli (22:00 czasu polskiego). Dodatkowo tytuł będzie też przeceniony o 50% do poniedziałku. Cena ok. 27 zł może wydać się niektórym całkiem kusząca.

Alphabear: Hardcover Edition

Nienawidzicie radiacji w waszej wodzie i preferujecie ciosane sześciany nad bardziej aerodynamiczne kształty kuli? Ostatnią szansą na darmową zabawę pozostaje więc ciekawa gra logiczna Alphabear: Hardcover Edition. Projekt zamykający weekendowy triumwirat darmowych tytułów wytęży wasze umysły i przy okazji poćwiczycie trochę angielski. Znów zasady promocji są praktycznie identyczne – koniec nieodpłatnego łamania głowy nastąpi o 22:00 w niedzielę, do poniedziałku zgarniecie też tytuł za ok. 18 zł, czyli połowę standardowej stawki.

  1. Recenzja gry Fallout 4 – czas apokalipsy
  2. Fallout 4 – kompendium wiedzy
  3. Oficjalna strona gry Rock of Ages II
  4. Oficjalna strona gry Alphabear
Fallout 4, Rock of Ages 2 i Alphabear z darmowymi weekendami na Steam - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.