Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 12 czerwca 2017, 22:38

autor: Adrian Werner

The Crew 2 - zwiastun i fragmenty rozgrywki

Na konferencji Ubisoft obejrzeliśmy zwiastun i fragmenty rozgrywki z gry wyścigowej The Crew 2. Dowiedzieliśmy się także, że trafi ona do sprzedaży na początku przyszłego roku.

Gra wyścigowa The Crew 2 została zapowiedziana miesiąc temu, ale dopiero na konferencji firmy Ubisoft na E3 dane nam było obejrzeć pierwszy zwiastun tego projektu.

Później pokazano dłuższy filmik z licznymi fragmentami rozgrywki, prezentujący bogactwo typów zawodów, w jakich przyjdzie nam rywalizować. Będziemy ścigali się m.in. na drogach i na bezdrożach, spróbujemy sił za sterami motorówek, jak i sprawdzimy się w kokpitach małych samolotów.

Wszystkie te atrakcje będą na nas czekały w wielkim otwartym świecie. Znajdziemy w nim cztery rodziny zajmujące się wyścigami różnego typu i każda z nich otrzyma bazę, gdzie będziemy mogli zdobyć nowe maszyny oraz ulepszenia do nich. Gra ułatwi dzielenie się zapisami najlepszych akcji z resztą społeczności.

Dowiedzieliśmy się także, że The Crew 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra zaoferuje ulepszenia graficzne na PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X. Premiera ma nastąpić na początku przyszłego roku.

  1. Oficjalna strona gry
The Crew 2 - zwiastun i fragmenty rozgrywki - ilustracja #1

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Crew 2

The Crew 2