14 maja 1994
Bijatyki, 2D, Bardzo brutalne, Internet, Multiplayer, Na 2 osoby, Podzielony/wspólny ekran, Singleplayer.
Sequelem przebojowej wirtualnej bijatyki, która ujrzała światło dzienne w 1992 roku. Autorzy postanowili pójść za przysłowiowym ciosem, serwując użytkownikom większą ilość wojowników, ataków, aren itd.
Gracze
22 sierpnia 1994
Bijatyki, Internet, LAN, Multiplayer, Singleplayer.
Bijatyka w stylu Street Fighter i Mortal Kombat, której bohaterami są roboty. Gra została poprzedzona spektakularną, jak na pierwszą połowę lat dziewięćdziesiątych kampanią reklamową, program jednak spotkał się z olbrzymią falą krytyki.
Gracze
12 maja 1994
Bijatyki, Multiplayer, Podzielony/wspólny ekran, Singleplayer.
Dangeous Streets to mordobicie stworzone przez włoską firmę Micromania a wydane przez koncern Flair Software. Do miana najlepszego wojownika ulicznego na świecie staje sześciu zabijaków i dwie ubrane w obcisłe kostiumy panie.
Gracze