Mortal Kombat X: Tryby gry - podstawy

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Jeden gracz

Studio NetherRealm zadbało o to, żeby pojedynczy gracz miał co robić w grze i naprawdę wykonali kawał dobrej roboty. Poza trybem fabularnym mamy do dyspozycji szereg wyzwać, jak np. różnego rodzaju wieże w których trzeba piąć się do zwycięstwa pokonując kolejnych przeciwników, modyfikatory walki, różnego rodzaju przedmioty, które można rozbijać w ramach odskoczni od rozbijania głów przeciwników, świetny program treningowy i zupełnie nową Kryptę. Jedno jest pewne, zabawy na pewno nie zabraknie!

Dwaj gracze

Każda bijatyka ma tryb dostosowany do dwóch graczy, którzy grają na jednym ekranie - Mortal Kombat X: Tryby gry - podstawy - Mortal Kombat X - poradnik do gry

Każda bijatyka ma tryb dostosowany do dwóch graczy, którzy grają na jednym ekranie. Z nowym Mortalem nie jest inaczej. Dwaj gracze mogą toczyć ze sobą pojedynki wybranymi postaciami na wybranych mapach w trybie klasycznym, jak i z losowymi modyfikatorami. Dostępna jest również wieża ze sprawdzianem siły, gdzie można ze sobą rywalizować przy rozbijaniu coraz to twardszych przedmiotów. Także w trybie treningu postacie mogą być prowadzone przez obydwu graczy dzięki czemu można sprawdzić swoje umiejętności na wybranych ustawieniach nie tylko z przeciwnikiem prowadzonym przez komputer. Tryb ten świetnie sprawdza się w ramach treningu przed rozgrywkami sieciowymi.

Mortal Kombat X

8 kwietnia 2015

PC PlayStation Xbox Mobile
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
szalek23
Chorąży 33
2016-01-26 21:54

A przedmioty które trzeba znaleźć w krypcie wymagane do dalszego jej eksplorowania ? moglibyście takie info dodać

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
PePe PL
Generał 175
2015-05-10 10:42

http://testyourmight.com/threads/mkx-system-guide.49846/ poczytaj tutaj i zobacz czego brakuje :-)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
kwiść
😊
Generał 129
2015-05-07 13:01

@gothmok
Sterowanie na klawiaturze już dodane :)
@PePe PL
Daj znać czego konkretnie brakuje odnośnie systemu walko, to zastanowimy się nad poprawkami :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2015-05-06 01:44

Ermac - "postać bardzo wolna" Aha.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
PePe PL
Generał 175
2015-05-05 21:22

Poradnik delikatnie rzecz ujmując niekompletny. Elementy systemu walki są nie do końca opisane, brakuje paru istotnych informacji. Opisy postaci także mocno uproszczone.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Generał 142
2015-05-05 20:13

Sterowanie na klawiaturze też będzie uwzględnione w poradniku ?? Ciężko w to uwierzyć ale gra wyszła także na PC.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl