LEGO The Lord of the Rings: Tropem Hobbitów Znajdźki
Aktualizacja:
Tropem Hobbitów
Skarb: Tarcza uruka
Potrzebujemy: łopatka

Na samym początku misji; wystarczy podejść w kierunku kamery i wykopać skarb z ziemi.
Minizestaw #1
Potrzebujemy: bomba

Gdy grupa Aragorna przejdzie do drugiej lokacji w jej prawym-górnym rogu znajdziemy mithrilową flagę wbitą w kamień. Wystarczy wysadzić ją w powietrze i zebrać skrzynię.
Minizestaw #2
Potrzebujemy: łopatka, magia

Tuż obok minizestawu numer 1. Musimy oczyścić purpurowy klocek z liści i wykopać pozostałe elementy. Następnie przy pomocy Gandalfa ustawiamy je w schody według pokazanego w tle piktogramu.

Wchodzimy na szczyt, chwytamy się liany i wspinamy na samą górę po skrzynię.
Minizestaw #3
Potrzebujemy: łuk

Musimy strzelić do trzech tarcz znajdujących się wysoko nad nami a następnie złożyć skrzynię. Teraz wystarczy podnieść minizestaw.
Minizestaw #4
Potrzebujemy: topór

W pierwszej sekcji lasu wystarczy rzucić Giglim w popękany klocek aby otrzymać minizestaw.
Minizestaw #5
Potrzebujemy: siła

Po zniszczeniu kamieni blokujących nam drogę, i rozprawieniu się z atakującymi nas orkami zobaczymy w tle pomarańczową rękojeść. Wystarczy pociągnąć ją Szagratem i wejść w otworzone przejście.

Wewnątrz musimy zasiąść za sterami balisty i zniszczyć jak najwięcej ruchomych celów. Po kilku celnych trafieniach otrzymamy minizestaw.
Schemat: Mithrilowa wędka

W tej samej lokacji co minizestaw numer 5; musimy udać się w prawy-dolny róg pomieszczenia i zniszczyć znajdującą się tam skrzynię. Wypadnie z niej schemat, który możemy następnie podnieść.
Minizestaw #6
Potrzebujemy: światło

Tuż przed pierwszym ciasnym tunelem możemy znaleźć zaciemniony obszar. Wchodzimy do niego oświetlając sobie drogę flakonikiem Galadrieli i podnosimy skrzynię.
Minizestaw #7
Potrzebujemy: łuk

Bezpośrednio za ciasnym tunelem po lewej stronie lokacji znajdziemy kilka celów. Po wystrzeleniu do nich z łuku i stworzeniu drążków przechodzimy Legolasem na drugą stronę i zbieramy skrzynię.
Skarb: Drewniana zbroja

W lokacji, gdzie budzimy drzewca; idziemy w prawą stronę i niszczymy niewielki drewniany totem. Wystarczy teraz podnieść skarb.
Minizestaw #8
Potrzebujemy: łopatka

Tuż obok punktu zapisu gry znajduje się luźna ziemia, po rozkopaniu której naszym oczom ukaże się koszyk piknikowy. Po uderzeniu w niego otrzymamy minizestaw.
Minizestaw #9

Gdy ominiemy lokację, w której jako Drzewiec rzucaliśmy głazami i skręcimy w prawo zobaczymy wysoko nad nami wśród liści skrzynię. Musimy teraz cofnąć się, podnieść jeden z olbrzymich kamieni i rzucić nim w kierunku sowy - ta zmieni lokację.

Będziemy jeszcze musieli wracać się dwa razy po głaz i za każdym razem rzucać nim w ptaszysko. Po trzecim trafieniu skrzynia spadnie na ziemię.
Skarb: Żywica Enta
Potrzebujemy: łopatka

Na lewo od wodospadu znajdziemy miejsce, w którym trzeba zasadzić roślinkę.
Minizestaw #10

Na prawo od płonącej kłody znajdziemy trzy tekturowe atrapy orków. Wystarczy je zniszczyć i podnieść minizestaw.
- LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni - poradnik do gry
- LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni - poradnik do gry
- LEGO The Lord of the Rings: Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Prolog Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Czarny jeździec Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Wichrowy Czub Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Przełęcz Caradhras Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Moria Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Amon Hen (01 - 05) Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Amon Hen (06 - 10) Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Obłaskawienie Golluma Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Martwe Bagna Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Tropem Hobbitów Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Atak Wargów Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Helmowy Jar Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Osgiliath Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Tajne Schody Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Ścieżki umarłych Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Cirith Ungol Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Bitwa na polach Pelennoru Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Czarna Brama Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Góra Przeznaczenia Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Znajdźki
- LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni - poradnik do gry
Komentarze czytelników
PROSZE MI POMÓC
1. mam problem jak frodo dochodzi do góry przeznaczenia i rzuca sie nan iego golum
trzeba kliknąć atak ale jak ja go klikam nic sie niedzieje tak jakbym niemiał kontroli nad frodem
2 . jak zresetować dany etap np. chce od nowa przejść etap góra przeznaczenia ale jeszcze nieskończyłem grać a bardzo to jest potrzebne
Ej bo jak na początku strzelam te kokony, to są tylko 4. Trzy z lewej i jeden z prawej. To lagi, czy co? Chce zdobyć ten minizestaw, a nie wiem co mam zrobić. Ratunku!
Pomocy poco się ma tych bohaterów. I jak ich zrobić
Mam pytanie. Jak kupić lub dostać dodatkowe postacie?
Odpiszcie bardzo szybko!
Mam pytanie jak grać np w misji gollumem w misji gdzie jest tylko np Bilbo i Sam? (TAKIE DRĘCZĄCE PYTANIE)
mam pytanie: gdzie można znaleźć Topór fali uderzeniowej?
Schemat toporu fali uderzeniowej można znaleść w prologu za skałą w tajnym miejscu :)
Mam abonament Premium i co?
dzieki wielkie :) podzialalo, ominalem kolumne i dobralem sie do klocka
Tylko tyle pamietam, ze mozna bylo ominac jedna kolumienke skaczac "na skos" (jesli to to miejsce). Reszta to ciagle powtarzanie... :/
dokladnie to, ok dzieki, bede probowal, masz moze jakies wskazowki?
[124]
Jesli to to miejsce, gdzie skakalo sie po "kolumnach" to musisz probowac dalej. Pamietam, ze spedzilem tam sporo czasu (30-60 minut czy cos takiego).
tylko tego mi brakuje do 100% gry
Nie moge doskoczyc do 4 podestu po mithrilowy klocek przy czarnej bramie, nie wiem czy ta blad czy robie cos nie tak, bez problemu przeskakuje na 3 pierwsze kolki ale na 4 tam gdzie trzeba skoczyc w lewo, nie doskakuje
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
