LEGO Skywalker Saga: Łupnie z łupiłupi (Wupiupi Whoopee) - solucja, opis przejścia

Ta strona poradnika do LEGO Skywalker Saga zawiera solucję misji pobocznej Łupnie z łupiłupi (Wupiupi Whoopee) – Watto, klocek kyber.

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Na niniejszej stronie poradnika do LEGO Star Wars: The Skywalker Saga znajdziecie opis przejścia misji pobocznej Łupnie z łupiłupi (Wupiupi Whoopee). Wyjaśniamy gdzie odzyskać pieniądze dla Watto na planecie Takodana, Jakku i Coruscant.

Informacje ogólne

  1. Sposób odblokowania: podczas przechodzenia poziomu Królowa Starkillera w epizodzie 7 - Przebudzenie Mocy, gdy po raz pierwszy dolecicie na planetę Takodana.
  2. Wymagania: droid protokolarny.
  3. Nagroda: postać Watto, klocek kyber.

Odzyskaj pieniądze Watto od nierobów (Recover Watto's money from the deadbeats)

Porozmawiajcie ze zleceniodawcą i przyjmijcie zadanie - LEGO Skywalker Saga: Łupnie z łupiłupi (Wupiupi Whoopee) - solucja, opis przejścia - LEGO Skywalker Saga - poradnik do gry

Porozmawiajcie ze zleceniodawcą i przyjmijcie zadanie. Watto poprosi Was o pomoc w odzyskaniu jego pieniędzy.

Coruscant - dzielnica federalna

Polećcie na Coruscant do dzielnicy federalnej - LEGO Skywalker Saga: Łupnie z łupiłupi (Wupiupi Whoopee) - solucja, opis przejścia - LEGO Skywalker Saga - poradnik do gry

Polećcie na Coruscant do dzielnicy federalnej. Udajcie się do obszaru poszukiwań i porozmawiajcie z osobą, ukrytą za drzwiami. Waszym nowym celem będzie odnalezienie droida z hologramu.

Droid będzie znajdował się za skrzyniami, po prawej stronie domu, w którym ukrywa się dłużnik - LEGO Skywalker Saga: Łupnie z łupiłupi (Wupiupi Whoopee) - solucja, opis przejścia - LEGO Skywalker Saga - poradnik do gry

Droid będzie znajdował się za skrzyniami, po prawej stronie domu, w którym ukrywa się dłużnik. Zniszczcie skrzynie i przełączcie postać na droida protokolarnego. Użyjcie maszyny, aby przejąć kontrolę nad droidem i podejdźcie do drzwi. Gdy mężczyzna otworzy drzwi, wejdźcie do środka i odbierzcie od niego dług.

Jakku - wioska Tuanul

1 - LEGO Skywalker Saga: Łupnie z łupiłupi (Wupiupi Whoopee) - solucja, opis przejścia - LEGO Skywalker Saga - poradnik do gry
Kolejny dłużnik będzie w wiosce Tuanul na planecie Jakku - LEGO Skywalker Saga: Łupnie z łupiłupi (Wupiupi Whoopee) - solucja, opis przejścia - LEGO Skywalker Saga - poradnik do gry

Kolejny dłużnik będzie w wiosce Tuanul na planecie Jakku. Po rozmowie z kobietą, zacznijcie niszczyć wszystkie przedmioty w domu, aż znajdziecie jej pamiętnik. Dzięki zapiskom dowiecie się, gdzie kobieta ukryła pieniądze.

Wyjdźcie z domu i obejdźcie budynek - LEGO Skywalker Saga: Łupnie z łupiłupi (Wupiupi Whoopee) - solucja, opis przejścia - LEGO Skywalker Saga - poradnik do gry

Wyjdźcie z domu i obejdźcie budynek. Z tyłu znajdziecie skrzynię, którą należy rozwalić, aby odzyskać pieniądze dla Watto.

Takodana - Zamek Maz

2 - LEGO Skywalker Saga: Łupnie z łupiłupi (Wupiupi Whoopee) - solucja, opis przejścia - LEGO Skywalker Saga - poradnik do gry
Na koniec polećcie do Zamku Maz na planecie Takodana - LEGO Skywalker Saga: Łupnie z łupiłupi (Wupiupi Whoopee) - solucja, opis przejścia - LEGO Skywalker Saga - poradnik do gry

Na koniec polećcie do Zamku Maz na planecie Takodana. Idźcie do obszaru poszukiwań i wejdźcie po uchwytach na taras Zamku. Porozmawiajcie z kobietą stojącą przy balustradzie i pokonajcie ją, gdy Was zaatakuje. Po znokautowaniu napastnika, odbierzcie pieniądze i wróćcie do Watto po nagrody.

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
M
2025-01-15 14:48

Witam gdy odebrałem gierkę z epic gamesa za darmo ta po dopaleniu trzyma mnie w trybie ladowanaia pasek cały czas jakby się ładuje ale nawet po 20 minutach nic się nie dzieje

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
L
Junior 1
2025-01-14 17:17

Mam problem w misji Endorwać Szturmowca zniszczyłem 7 szturmowców a gdy idę do miejsca poszukiwań nigdzie nie ma pozostałych 3 wie ktoś jak to rozwiązać?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
I
Junior 1
2024-12-28 21:04

Witam wszystkich
u mnie jest problem tak jakby a auto namierzaniem?? otóż zaznacza mi na czerwono tylko rebelianckie statki podczas walk w kosmosie a nie te najwyższego porządku. torpedy teź namierzają statki ruchu oporu. czy ktoś ma pomysł czemu ?? pozdrawiam

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
P
Junior 1
2024-12-22 15:34

Mam cały czas otwarte okienko do kupowania pakietów z postaciami i nie moge tego wyłączyć. Ktos wie jak to naprawic?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
H
Junior 1
2024-12-08 02:39

Witam mam problem takiej natury: Odebrałem gierkę za free na Epic Games. Po odpaleniu gierki wciskam nową grę, wybieram miejsce na zapis po czym dosłownie nie dzieje się nic. Wisi tylko okienko "trwa zapisywanie". Gra nie jest w fazie "aplikacja nie odpowiada" po prostu nic się nie dzieje. Reinstall oraz obniżenie ustawień graficznych nie pomogło. Zna ktoś rozwiązanie problemu?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
M
2024-12-08 10:19

Zależy jakie masz parametry kompa lub na konsoli się bawisz.Ja to na kompa mam i chodzi mi cała gra płynnie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
M
2025-01-15 15:17

Po jakim czasie ci się odpaliła do menu głownego bo mi caly czas pasek sje kręci i nic

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
K
Junior 1
2024-09-12 14:32

Ja nie potrafię tej babki wyciągnąć z dziury bo nie ma te opcji do wybrania żeby ją sterować.. Mimo ułożenia schodów nie da się jej "do głowy wejść... "

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
U
Junior 1
2024-07-07 17:44

Mam pada z genesisa Mangan 200 i nie wychwytuje mi go gra. W innych grach lego normalnie mogę sobie nadpisać kontrolsy ale w lego saga skywalkerów nie mogę zrobić niczego. Czy muszę kupić kolejnego pada ? Czy da się to jakoś inaczej załatwić np przez jakiś emulator czy coś w tym stylu ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
K
Junior 1
2024-06-14 18:14

Mam problem z wyzwaniem uwaga na nogi w misji wielką puszka zgnieciona choć zgniotłem 10 szturmowców nie zalicza mi

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
L
Junior 1
2024-02-01 20:50

Z jakiegoś powodu po zakończeniu misji "działalność gospodarcza" nie moge odebrać klocka bo w pokoju nic nie ma, miał ktoś już taki problem ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
B
2024-12-27 08:42

No bo musisz podejść do gonka sprzedawcy i kupić klocek za 3000 monet.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
P
Junior 1
2024-01-27 14:55

W poziomie "ambasadorze, to abordarz" nie zalicza mi wyzwania "sugeruję nową strategię", a w ostatnim etapie Nowej Nadzieii, gdzie latam x wingiem nie zalicza mi wyzwania gdzie trzeba robić beczki aby unikać trafienia. W obu etapach nie mogę zaliczyć wyzwań ani w trybie fabularnym ani w grze swobodnej. Zależy mi aby mieć 100 %.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
Junior 1
2024-01-07 12:26

Podczas bitew kosmicznych (tych oznaczonych czerwonym rombem z ?) Normalnie pokazuje mi te czerwone strzałki, a w głębokiej przestrzeni (podczas przemytów) muszę sam szukać wtapiające się w tło myśliwce TIE. Myślałem że chodzi tylko o misję "Echo-lodowa akcja" z ajan kloss ale spróbowałem też "fortunę 4-LOMa" na takodanie i też jest ten sam błąd. Może ktoś pomóc? Naprawdę trudno się z tym gra

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
M
Junior 1
2023-11-21 19:23

Od kilku dni mam problem z wyborem postaci na grze swobodnej ponieważ zostało zablokowane koło wyboru postaci i statków. Jak coś gram na ps4

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
T
Junior 1
2023-09-27 19:12

a co mam zrobić jeśli nawet klikam w dany przycisk to terminal nie działa

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
M
Junior 1
2023-09-12 15:46

Mam problem z zadaniem "miejsce na rozbicie (obozu)" kiedy robiłem to zadanie w pewnym momencie poleciałem do przestrzeni dagobah a gdy wróciłem zrobić to zadanie i zacząłem zbierać te materiały przestały mi się naliczać przez co nie mogę wykonać tej misji, czy ktoś mi może napisać jak to naprawić?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
M
😡
Junior 1
2023-07-26 22:01

co zrobic gdy w bazie federacji handlowej gdy chce rozpocząć tryb fabularny czyli uciec z bazy wyłącza mi gre ( i nie slychac dialogów nawet gdy resetuje gre, ale juz efekty dzwiekowe i muzyke slychac mimo ze w ustawieniach mam dialogii na 100%)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
W
Junior 1
2023-07-10 15:25

witam mam problem z misją przewaga wysokości w po momencie kiedy za pomocą wentylatora droidami musze dostac sie na platworme i zbudowac przyciski to jak to zrobie to potem anakin i obi wan sie nie ruszają i nie wiem co mam zrobic

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
V
Junior 1
2023-05-06 20:36

U mnie postacie w ogóle nie mówią nic więc nie wiem o co chodzi pomocy!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl