Dungeon Siege 2: Celeb'hel The Elder
Aktualizacja:
2.2.2 Celeb'hel The Elder
Spotkanie Celeb'hela w Arinth's Heights i konfrontacja z nim zakończyła się Twoim zwycięstwem. Po tej walce stałeś się posiadaczem kamienia duszy Celeb'hela (Celeb'hel's Soulstone) , z którym jednak nie bardzo wiadomo co zrobić.
Etapy:
- 1. Znajdź kogoś, kto zainteresuje się kamieniem duszy Celeb'hela
- 2. Znajdź sobowtóra wysłanego do Vai'kesh
- 3. Znajdź sobowtóra wysłanego do Calennor Stronghold
- 4. Wróć do Celeb'hela
- 5. Podejmij decyzję, czy Celeb'hel otrzyma kamienie duszy
W jednym zakamarków lasu Calennor [The Calennor Wood - 7] znajdziesz się nagle w dziwnym miejscu. Jest to polana z ruinami świątyni Elfów. Spotkasz tam... Celeb'hela! Po rozmowie z nim okaże się, że to nie on zginął w walce, a jedynie jeden z jego "cieni" - sobowtórów stworzonych po to, aby szukały źródła energii magicznej potrzebnej Celeb'helowi do starożytnego czaru, którym chce uratować Elfy od zagłady. Pozostały jeszcze dwa sobowtóry oraz ich kamienie duszy, które masz odnaleźć. Jeden z nich jest w świątyni Vai'kesh [A Small Vai'kesh Sanctuary - 5] , w której na początku jedne z drzwi (najważniejsze) są zamknięte. Dlatego najpierw udaj się do lasu Calennor po drugi kamieni duszy, ten zlokalizujesz w The Calennor Stronghold [The Calennor Wood - 10] . Tam też znajdziesz zwłoki Elfa z wbitym mieczem Vai'kesh. To odkrycie jest dowodem na fałszywość słów przywódcy Vai'kesh i aktywuje drugą część zadania - 2.2.7 The Vai'kesh, Part II. Teraz możesz udać się do ich świątyni w lesie Vai'kesh [Western Vai'kesh Forest - 3] i zbadać całą świątynię, w której odkryjesz kolejny kamień duszy [5] . Wróć do Celeb'hela i podejmij decyzję, czy wręczyć mu kamienie. Jeśli otrzyma kamienie, zginie. Jeśli nie, będziesz mógł go zwerbować jako najemnika.

- Dungeon Siege II: Broken World - poradnik do gry
- Dungeon Siege 2: Broken World - poradnik do gry
- Dungeon Siege 2: Rozdział 2
- Dungeon Siege 2: Zadania główne
- Dungeon Siege 2: Elves Under Siege
- Dungeon Siege 2: The Familiars
- Dungeon Siege 2: The Second Familiar Surgeon
- Dungeon Siege 2: Solanum
- Dungeon Siege 2: Zadania poboczne
- Dungeon Siege 2: Naturalist Ithara's Research, Part 2
- Dungeon Siege 2: Celeb'hel The Elder
- Dungeon Siege 2: Minli the Fearie
- Dungeon Siege 2: The Aman'lu Arena
- Dungeon Siege 2: Questionable Methods
- Dungeon Siege 2: The Vai'kesh
- Dungeon Siege 2: The Vai'kesh, Part 2
- Dungeon Siege 2: Treasure Hunting
- Dungeon Siege 2: Rozdział 2
- Dungeon Siege 2: Broken World - poradnik do gry
Komentarze czytelników
Siemeczka =) Postanowiłem powrócić do tej starej ale jarej gierki RPG jednakże pilnie potrzebuje pomocy z tym dodatkiem. Przeszedłem podstawową część DS II i wgrałem swoją postać
z wszystkimi postępami do dodatku DS: BW. Wszystko byłoby super gdybym mógł z karty członków drużyny przydzielić osoby, które niegdyś mi towarzyszyły. Niestety driada (NPC zarządzająca gospodą) najwidoczniej ma jakiś błąd uniemożliwiający dodanie bohaterów
z podstawki :( Z wszystkich postaci mogę wybrać jedynie 3 postacie :/ Są nimi: Lothar, Krasnolud Yoren i 1 wierzchowiec. Sęk w tym co z resztą postaci, które widnieją
na 2 kartach :/ Dlaczego po wybraniu poszczególnej postaci nie dodaje i nie wyświetla mi się żadne powitalne okno dialogowe? Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego dyskomfortowego problemu. Aktualnie posiadam postać z 49 lvl i gram dalej w początkującym trybie, żeby nie zaczynać zabawy od początku. Grę w raz z dodatkiem zainstalowaną mam w 2 osobnych folderach na tej samej partycji. Z góry, Dzięki Wielkie za pomoc ;)
witam czy wie ktos jak pokonac chirurga??
Świetny poradnik, ale chcialem uzuplenic np jeden z wiekszych problemów jakie mialem przechodząc BS - pokonanie Familiar Surgeonów, autor napisal tu kilka watpliwych uwag.
1. Po pierwsze - nie wychodzimy z pola bitwy - jak poradzil autor, bo... z trzech kaluz krwi tworza sie cyklicznie co kilkadziesiat sekund te male stworki, ktore regeneruja HP Surgeona. Jesli uciekniemy z pola bitwy - Surgeon natychmiast sie uzdrowi do pelnych HP.
2. Odpornosc an death magic nie jest az tak kluczowa.
3. nie gramy tym razem w mirror mode - tylko w rampage. Najlepszy dmg dealer w grupie wykoncza spawnujace sie potworki, podczas gdy reszta grupy leje Surgeona. Musi wykonczac je mozliwe szybko- tak aby Surgeon nie zdazal sie z nich uzdrawiac.
4. Uzywamy na Surgeona mozliwie mocnych i mozliwie szybko regenerujacych sie Atakow specjalnych.
No wszystko super, ale czy ktoś może mi wyjaśnić czemu jeszcze recka do tej gry nie została opublikowana???
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
