Dungeon Lords: Na południe od Skuldoon

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Na południe od Skuldoon

1 - Na południe od Skuldoon | Skuldoon | Dungeon Lords - Dungeon Lords - poradnik do gry
Zanim udasz się na Sagathian Moors w poszukiwaniu Naga Temple, po wyjściu z miasta możesz skręcić na południe - Na południe od Skuldoon | Skuldoon | Dungeon Lords - Dungeon Lords - poradnik do gry

Zanim udasz się na Sagathian Moors w poszukiwaniu Naga Temple, po wyjściu z miasta możesz skręcić na południe. Gdy teraz pójdziesz na wschód, pomiędzy górami odnajdziesz Moon Bridge (72) , który możesz już aktywować. Barloth to nowy wróg, którego możesz tutaj spotkać; nie wyróżnia się niczym szczególnym, rozmiarami i siłą przypomina Chunnelera. Na południe od Skuldoon będziesz także spotykał Rock Chunneler - silniejszy od zwykłego, ale ciągle dość słaby. W tej okolicy jest jeszcze ognisko i skrzynia [5]. Droga na południe z tego miejsca prowadzi do Black Swamp, jednak strzegące drogi The Council of Stones nie przepuszczą Cię bez hasła. Wróć teraz w okolice Skuldoon i podążaj na północ do Sagathian Moors. Spotkasz tutaj paru nowych przeciwników: Harrowbark Walker (żywe drzewa, niezbyt silne i powolne, ale rzucają w Ciebie gałęziami), Twisted Sylph (niebezpieczne wiedźmy atakujące zaklęciami, przyzywają zwierzęta, chmury duszącego dymu oraz mogą Cię unieruchomić -atakuj je w pierwszej kolejności). Podążaj wśród bagien na północ, a następnie na wchód i na południe. Po drodze przeszukaj dwie skrzynie [6,6]. Na końcu drogi ujrzysz ruiny, a także wejście do Dungeon of the Moors (73) . Wejdź do środka w celu odnalezienia Valdana.

Dungeon Lords

4 maja 2005

PC
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
J
😢
2023-05-12 12:07

Panie kolego dalej czekam jak otworzyć bramę na zakazane ziemię

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
WrednySierściuch
Senator 109
2014-09-11 23:01

Porada dla bolen upewnij się czy nie zabiłeś czarodzieja na górze!

Ty naprawdę myślisz że on nadal czeka na tą "poradę"?
Tzn od 2006?
Czyli 8 LAT ???
Litości...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
👍
2014-09-11 20:05

Ta gra jest -@-?/ista ale denerwują mnie kary za noszenie przedmiotów(niektórych zależy od umiejętności i siły) i dla fanów takich gier polecam grę Gothic ją już pewnie znacie i risen

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2014-09-11 20:00

Porada dla bolen upewnij się czy nie zabiłeś czarodzieja na górze!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
WrednySierściuch
😁
Senator 109
2014-01-07 09:01

musicie napisać więcej o Custard Mansion
Mogę ci coś zagwarantować na 125% - NIKT z redakcji nie będzie dopisywać ŻADNYCH informacji do materiału sprzed 9! lat. Bo niby po co?

Ale znaj mą łaskę (aczkolwiek zgroza mnie ogarnia jak pomyślę że nie radzisz sobie z tak malutką lokacją -gdzie nie trzeba zbytnio kombinować - tylko ostatni boss jest strasznie morderczy na tym etapie rozwoju bohatera)
http://www.gamebanshee.com/dungeonlords/walkthrough/custardmansion.php

Ode mnie porada dla każdego kto to czyta - sprawdź w jaką wersję grasz, i jeśli jest to zwykłe Dungeon Lords - skasuj je i zdobądź Dungeon Lords MMXII - czyli tą samą grę tylko w ciut lepszej grafice (lecz nadal paskudnej ;D) i z pewnymi poprawkami
https://www.gry-online.pl/gry/dungeon-lords-mmxii/z03058#pc

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2014-01-07 08:17

musicie napisać więcej o Custard Mansion

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
😒
2006-06-03 02:37

jestem w Arindel, Trial of Ancient Elders, ostatni etap, zabijam wszystkich, ale windy nie zjezdzaja. Moze ktos wie, jak to zrobic?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
👍
2005-09-28 16:06

Noo to zajebiście tylko niech mi się przedstawi a ja Pawello (Paweł) Lansik !!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
hopkins
Legend 233
2005-09-27 20:12

tak

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
😜
2005-09-27 20:11

Yo manns and girls jest jakaś tu fajna laska ktora gra w dungeon lords?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
K
Generał 122
2005-08-26 23:13

Główne zadanie jest niezależne od przynależności do ugrupowania. Aby wydostać się z miasta musisz wykonać parę liniowych zadań, których opis znajdziesz w poradniku.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2005-08-26 18:27

Probowalem znalezc w tej poradzie jak sie wydostac z pierwszego miasteczka... domyslalem sie ze jakos musze skontaktowac sie z Lordem w zamku i znalazlem questa w Celestine Circle... wszystko pieknie ladnie tylko ze jesli ktos przynalezy do innego ugrupowania...magow, fighterow i Tiger costam.... to nie moze wziasc tego questa bo mi kleryk w monastery mowi ze juz przynaleze do innego ugrupowania... no i teraz nie moge sie domyslec co mam zrobic....

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
R
👍
Senator 13
2005-08-22 02:05

Na pierwszy i drugi rzut oka wygląda mi to na doskonały poradnik, bardzo rozbudowany i szczegółowy, opatrzny screenami - co znacznie polepsza przejrzystośc. Widac, że autor włozyl mase pracy.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl