Stwórz zastępczą Goal | Rozdział czwarty Deponia Doomsday

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Stwórz zastępczą Goal

Stojąc nadal przy otwartej budce, zabierz drobne (cztery monety) pozostawione na blacie poniżej hamulca. Zakoś też zestaw do malowania (akwarele) leżący na prawo od budki.

Podejdź do automatu z gumami do żucia (po lewej) - Stwórz zastępczą Goal | Rozdział czwarty Deponia Doomsday - Deponia Doomsday - poradnik do gry

Podejdź do automatu z gumami do żucia (po lewej). Wrzuć do niego kolejno cztery monety. Kiedy Rufus przejdzie na główny plac w pogoni za pierścieniem, który skradnie wombat, wróć pod automat z gumami do żucia i zabierz je z podajnika.

Następnie kieruj się cały czas w lewo (na główny plac, do wyjścia), aż wrócisz do kamieniołomu. Pokaż jednemu ze śmieciowych rycerzy (temu, który czyta magazyn) posiadane czasopismo, kiedy ten zorientuje się, jak dalece niekatulane są trendy w studiowanym przez niego starym czasopiśmie, odda je Rufusowi.

Maszeruj pod wejście do lunaparku i teraz pokaż aktualne czasopismo wróżbicie. W efekcie zdejmie on swój niemodny turban. Weź zatem ów pas tkaniny, leżący na blacie obok wróżbity.

Dalej przejdź do tunelu po lewej i zabierz stojącą tam polerkę kul do kręgli oraz leżącą na prawo od niej kulę do kręgli - Stwórz zastępczą Goal | Rozdział czwarty Deponia Doomsday - Deponia Doomsday - poradnik do gry

Dalej przejdź do tunelu po lewej i zabierz stojącą tam polerkę kul do kręgli oraz leżącą na prawo od niej kulę do kręgli. W ekwipunku owiń kulę pasem materiału, w otwory wetknij zakupione w automacie gumy do żucia, a akwarelami nadaj "twarzy Goal" trochę kolorków. Tak powstałą atrapę Goal umieść w małym (dolnym) otworze fotościanki po lewej.

Podobało się?

0

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Przygodowe
2016-03-21
16:25

szymon257 Legionista

szymon257
👎

Utknalem juz na poczatku gry a tu bez abonentu nie dowiem sie co zrobic. :v

Komentarz: szymon257
2016-03-22
17:31

zanonimizowany970682 Centurion

😐

W angielskiej wersji strony poradniki WWW są za darmo.

Komentarz: zanonimizowany970682
2017-01-04
10:43

ixi1992 Pretorianin

ixi1992

Dlaczego w tym dokumencie messages nie mam nigdzie informacji o sklonowanych jackalopów? Ani w trakcie klonowania, ani po zapisaniu gry i sprawdzeniu tego dokumentu. Nie mam pojęcia jak sprawdzić ilośc sklonowanych jackalopów. Pomoże ktoś ?

Komentarz: ixi1992

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl