Nowe i zaktualizowane Poradniki do gier i opisy przejścia

Nowe i zaktualizowane poradniki do gier oraz opisy przejścia na PC i konsole. Tutaj znajdziesz wszystkie opublikowane przez nas poradniki.

Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby przygotowywane przez nas poradniki zawierały dokładne opisy przejścia gier, a czytelne i praktyczne mapy oraz atlasy wskazywały lokalizację nawet najbardziej ukrytych skarbów oraz sekretów. W naszych materiałach znajdziesz m.in. listy osiągnięć, porady dotyczące rozgrywki, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy wymagania sprzętowe do gier wydawanych na PC. Poradniki wzbogacamy licznymi screenshotami wysokiej jakości, które ułatwiają nawigację oraz zrozumienie skomplikowanych zagadek.

Coral Island - poradnik do gry

Coral Island - poradnik do gry

Coral Island poradnik to najlepsze porady na start, do tworzenia farmy i zawierania relacji. Opisujemy wszystkie postaci, romanse, urodziny, zwierzęta, datę premiery, wymagania sprzętowe, wersje językowe, sterowanie.

Gotham Knights - poradnik do gry

Gotham Knights - poradnik do gry

Gotham Knights poradnik, solucja to najlepsze porady na start, do walki, rozwoju postaci. Opisujemy wszystkie zadania, umiejętności, gadżety, trofea, wymagania sprzętowe, tryb kooperacji, wersje językowe, edycje gry, sterowanie.

Undecember - poradnik do gry

Undecember - poradnik do gry

Undecember poradnik to najlepsze porady do walki, budowania buildów. Opisujemy najlepsze runy, wszystkie klasy postaci, bronie, czy jest P2W, wymagania sprzętowe, wersje językowe, sterowanie.

Overwatch 2 - poradnik do gry

Overwatch 2 - poradnik do gry

Overwatch 2 poradnik to najlepsze porady na start, do walki, komunikacji, przejmowania punktu, wyboru postaci. Opisujemy wszystkie taktyki, mechaniki i tryby, cross progresję, tier listę postaci i ich odblokowanie, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Manor Lords - poradnik do gry

Manor Lords - poradnik do gry

Manor Lords poradnik to najlepsze porady do rozwoju osady, ulepszania budynków, zarządzania pracownikami. Opisujemy Royal Tax, zadanie The King Demands, zapis gry, wymagania sprzętowe, długość gry, wersje językowe sterowanie.

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 - poradnik do gry

FIFA 23 poradnik to najlepsze porady na start, do gry w obronie, ataku i na bramce, do podań i strzałów. Opisujemy najlepsze formacje FUT, przykładowe startowe składy, najlepsze ligi piłkarskie, top stu piłkarzy, wymagania sprzętowe i sterowanie.

Return to Monkey Island - poradnik do gry

Return to Monkey Island - poradnik do gry

Return to Monkey Island poradnik, solucja to pełny opis przejścia wszystkich rozdziałów. Podpowiadamy gdzie znaleźć istotne obiekty, jak je ze sobą łączyć, jak przeprowadzać rozmowy i rozwiązywać zagadki. Opisujemy wymagania sprzętowe i sterowanie.

Dead by Daylight - poradnik do gry

Dead by Daylight - poradnik do gry

Dead by Daylight poradnik to najlepsze porady na start, do tropienia, ucieczki, budowy buildów. Omawiamy generatory, totemy, wszystkie perki, taktyki ocalałych i zabójców, waluty, konstrukcję map, moce, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Gloomwood - poradnik do gry

Gloomwood - poradnik do gry

Gloomwood poradnik, solucja to najlepsze porady na start, do eksploracji, skradania się, unikania i zabijania wrogów, zagadek środowiskowych. Omawiamy ekwipunek, wszystkie znajdźki, przedmioty, sejfy, klucze, dokumenty, monety, zapis gry, sterowanie.

Regiments - poradnik do gry

Regiments - poradnik do gry

Regiments poradnik to najlepsze porady na start, do walki, prowadzenia bitew, operacji, potyczek, rozbudowy oddziałów, wsparcia taktycznego. Omawiamy statystyki oddziałów, typy jednostek, tryby gry, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Steelrising - poradnik do gry

Steelrising - poradnik do gry

Steelrising poradnik to najlepsze porady na start, do eksploracji, rozwoju postaci, walki. Omawiamy bronie, ekwipunek, atrybuty, Westalki, Tytanów, Niestabilnych, Mnemy, szybką podróż, konsekwencje śmierci, wymagania sprzętowe, sterowanie.

F1 Manager 2022 - poradnik do gry

F1 Manager 2022 - poradnik do gry

F1 Manager 2022 poradnik to, najlepsze porady na start, do zarządzania zespołem, wyboru teamu, używania nowych części, weekendów wyścigowych, Grand Prix. Opisujemy poziomy trudności, jak zmienić długość wyścigu, poradnik trofeowy, wymagania sprzętowe.

Cult of the Lamb - poradnik do gry

Cult of the Lamb - poradnik do gry

Cult of the Lamb poradnik to najlepsze porady na start, do zarządzania kultem, dbania o wyznawców, eksploracji świata, budowania, rozwoju religii. Omawiamy nawigację, rozbudowę bazy, rytuały, interakcje z poddanymi, Knucklebones, łowienie ryb, sterowanie.

Xenoblade Chronicles 3 - poradnik do gry

Xenoblade Chronicles 3 - poradnik do gry

Xenoblade Chronicles 3 poradnik to najlepsze porady na start, opis klas i ról, rodzaje przeciwników, korzystanie z Arts, Master Arts, Fusion i Ouroboros. Omawiamy akcesoria, system walki, Nopon Coin, eksplorację i mapę świata, sterowanie.

Tower of Fantasy - poradnik do gry

Tower of Fantasy - poradnik do gry

Tower of Fantasy poradnik to najlepsze porady na start, do walki, rozwijania postaci. Opisujemy wszystkie bronie, system energii, crossplay, tryby rozgrywki, mapę świata, materiały, tier listy, wszystkie mechaniki, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Two Point Campus - poradnik do gry

Two Point Campus - poradnik do gry

Two Point Campus poradnik to najlepsze porady na start, do budowania, dekorowania zarządzania i rozwijania kampusu, zdobywania Kudosów. Opisujemy wszystkie mechaniki, personel, potrzeby studentów, pomieszczenia, wymagania sprzętowe, sterowanie.

MultiVersus - poradnik do gry

MultiVersus - poradnik do gry

MultiVersus poradnik to najlepsze porady na start, do walki, rozwijania postaci, treningu. Opisujemy perki, klasy postaci, Laboratorium, triki do każdej postaci, grzanki, tier listy, unikalne bonusy, wszystkie mechaniki, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Saints Row - poradnik do gry

Saints Row - poradnik do gry

Saints Row poradnik, solucja to pełny opis przejścia, najlepsze porady na start, do rozwoju postaci, modyfikacji broni, zdobywania pieniędzy, umiejętności. Opisujemy wszystkie mechaniki, sojuszników, minigry, osiągnięcia, wymagania sprzętowe i sterowanie.

Endling - poradnik do gry

Endling - poradnik do gry

Endling poradnik, solucja to pełny opis przejścia, najlepsze porady na start, do skradania się, tropienia i polowania, poszukiwania pożywienia dla lisków. Opisujemy zagrożenia, pory dnia, borsuki, wymagania sprzętowe i sterowanie.

Gwent Rogue Mage - poradnik do gry

Gwent Rogue Mage - poradnik do gry

Gwent Rogue Mage poradnik, to najlepsze porady na start, do rozgrywki, budowania talii, planowania ścieżki, synergii kart. Opisujemy wszystkie mechaniki, Miejsca Mocy, Wydarzenia, Skrzynie ze skarbami, zaklęcia, artefakty, wymagania sprzętowe.