Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Dying Light 2 Kompendia

Kompendia 16 października 2019, 12:33

Wymagania sprzętowe i technikalia. Wszystko o Dying Light 2 - fabuła, rozgrywka, trailer

Spis treści

Wymagania sprzętowe i technikalia

Dying Light 2 korzysta ze zmodyfikowanej wersji autorskiego silnika graficznego Techlandu, nazwanego C-Engine. Produkcja prezentuje się okazale – postacie okraszono dużą liczbą detali, podobnie jak elementy otoczenia, a wrażenie robi też rozległa panorama miasta, oglądana ze szczytu wysokich budynków. Podobać się może również realistyczne oświetlenie oraz mroczna stylistyka. Ta ostatnia jest potęgowana przez soundtrack, którego autorem jest Olivier Deriviere – francuski kompozytor mający w swoim portfolio muzykę do takich gier, jak Vampyr czy A Plague Tale: Innocence.

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku jest jego oczkiem w głowie, pojawia się również w Newsroomie, a także w dziale Publicystyki. Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy lata. Ukończył Kulturoznawstwo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prowadzi własną firmę, biega, uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej

Dying Light 2

Dying Light 2

Nowe wideo z Dying Light 2 mnie nie uspokoiło
Nowe wideo z Dying Light 2 mnie nie uspokoiło

Po długim czasie Techland w końcu przerwał milczenie i, prawdę mówiąc, nie czuję się uspokojony. Więcej, chyba właśnie przez ten klip zacząłem się martwić.