Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Publicystyka 2 września 2012, 13:55

Gry września 2012 - najciekawsze premiery i konkurs

Borderlands 2, FIFA 13 czy może Mists of Pandaria? Przepytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier września 2012 roku są dla nich najciekawsze.

Spis treści

Mimo że w sierpniu nie brakowało dużych premier (Guild Wars 2, Darksiders II, Sleeping Dogs), to właśnie wrzesień powszechnie uważany jest za ten miesiąc, w którym wydawnicza machina rozkręca się na całego. Nic zatem dziwnego, że w najbliższych dniach trafią na rynek prawdziwe hity, m.in. nowy dodatek do World of WarCraft, Borderlands 2 i FIFA 13. Które z tych tytułów uznaliśmy za najciekawsze? Sprawdźcie sami.

Jak wybieraliśmy gry?

Każdy z redaktorów i współpracowników serwisu mógł wybrać pięć gier, a następnie przydzielić im od 1 do 5 punktów, w zależności od tego, który z nich okazał się dla niego najciekawszy. Zsumowaliśmy wszystkie wartości i w ten sposób otrzymaliśmy poniższą listę. W głosowaniu wzięły udział następujące osoby: Adrian Werner, Del, ElMundo, g40st, Łosiu, Sathorn, Terrag, UV i Verminus.

Konkurs – wygraj najlepszą grę miesiąca!

Wrześniowa edycja konkursu została zakończona, najwięcej Waszych głosów zdobyła gra FIFA 13 i jej egzemplarz na wybraną przez siebie platformę otrzyma użytkownik o ksywce alex_dp. Zapraszamy do październikowej edycji konkursu.

Zobacz następną część: Gry października 2012 - najciekawsze premiery i konkurs.

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej

TWOIM ZDANIEM

Na jaką premierę września 2012 czekasz najbardziej?

Baldur’s Gate: Enhanced Edition
8,7%
Battlefield 3: Siły pancerne
3,9%
Borderlands 2
22,6%
F1 2012
3,3%
FIFA 13
40,7%
FTL: Faster Than Light
0,6%
NHL 13
0,5%
Torchlight II
5,3%
Secret Files 3
0,5%
World of Warcraft: Mists of Pandaria
2,8%
Inny tytuł.
2,6%
Nie czekam na żadną grę we wrześniu.
8,6%
Zobacz inne ankiety
Gry października 2012 - najciekawsze premiery i konkurs
Gry października 2012 - najciekawsze premiery i konkurs

Assassin's Creed III, Dishonored czy może XCOM: Enemy Unknown? Spytaliśmy redaktorów i współpracowników naszego serwisu, które z gier października 2012 roku są dla nich najciekawsze.