Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2016, 10:15

autor: Góral

Zwiastun premierowy Call of Duty: Modern Warfare Remastered i promocja dla posiadaczy PS4

Firma Activision opublikowała zwiastun premierowy gry Call of Duty: Modern Warfare Remastered, której oficjalny debiut odbędzie się 4 listopada. Posiadacze konsoli PlayStation 4 mogą jednak otrzymać dostęp do kampanii fabularnej miesiąc wcześniej, nabywając jedną z cyfrowych edycji.

Firma Activision opublikowała zwiastun premierowy FPS-a Call of Duty: Modern Warfare Remastered, prezentujący kilka efektownych momentów z kampanii fabularnej. Nie to jest jednak najciekawsze, gdyż wraz z Sony Interactive Entertainment przygotowano ciekawą ofertę dla fanów cyklu posiadających konsolę PlayStation 4. Nabywając cyfrowe wydanie gry Call of Duty: Infinite Warfare w edycji Legacy (379 zł) albo Deluxe (459 zł), otrzymacie dostęp do singleplayera Call of Duty: Modern Warfare Remastered trzydzieści dni przed oficjalną premierą, która odbędzie się 4 listopada. Krótko pisząc, na kampanii położycie ręce już 5 października. Niestety, posiadacze pozostałych platform sprzętowych muszą obejść się smakiem.

Call of Duty: Modern Warfare oryginalnie ukazało się w 2007 roku. Choć cykl Call of Duty już wcześniej odnosił sukcesy, tak prawdziwy szał na serię rozpoczął się właśnie przy okazji tej odsłony. W grze trafiamy do świata borykającego się z terrorystami, choć tak naprawdę głównym przeciwnikiem jest niejaki Zakajew, starający się przejąć władzę w Rosji. Podczas rozgrywki bierzemy udział w rozmaitych, widowiskowych misjach. Do głównych dań zalicza się również ponadczasowy multiplayer.

Nowa wersja strzelanki doczeka się ładniejszej oprawy graficznej, z ulepszonym systemem oświetlenia, nowymi animacjami i nie tylko. Początkowo produkcja zaoferuje zmagania w trybie wieloosobowym na dziesięciu najpopularniejszych mapach. Po premierze doczekamy się jednak kolejnych sześciu aren, które zostaną udostępnione za darmo.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - Zwiastun premierowy Call of Duty: Modern Warfare Remastered i promocja dla posiadaczy PS4 - wiadomość - 2016-09-30
Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Gra będzie sprzedawana tylko w zestawie z Call of Duty: Infinite Warfare, czyli nową, futurystyczną odsłoną serii. W produkcji wcielimy się w kapitana Reyesa, pilota Tier 1 Special Operations, starającego się wraz ze swoją załogą powstrzymać siły SDF. Niedawno pojawiły się pewne informacje sugerujące, że Modern Warfare Remastered będzie się dało kupić osobno, jednak nie zostało to oficjalnie potwierdzone. Czas pokaże, jak będzie naprawdę.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach