Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 września 2018, 10:27

Zwiastun Narcos: Mexico zdradza datę premiery serialu

Doczekaliśmy się pierwszego trailera reklamującego czwarty sezon serialu o wojnie z kartelami narkotykowymi. Oprócz ukazania ciekawych scen, materiał ujawnia także datę premiery produkcji.

Netflix opublikował pierwszy zwiastun Narcos: Mexico, kolejnego sezonu popularnego serialu opowiadającego o wojnie z narkotykowymi kartelami. Po trzech seriach przybliżających widzom realia kolumbijskiej wojny o kokainę, tym razem akcja zostanie przeniesiona do Meksyku lat osiemdziesiątych. Oprócz zaprezentowania szeregu scen z produkcji materiał filmowy zdradza również datę premiery widowiska.

Narcos: Mexico zadebiutuje na platformie VoD 16 listopada. Projekt ma być swoistym restartem dla całej serii – wraz ze zmianą miejsca akcji pożegnamy również dotychczasowego głównego bohatera Javiera Penę, w którego wcielał się Pedro Pascal. Wydarzenia śledzić będziemy z perspektywy agenta DEA Kikiego Camareny (Michael Pena, znany m.in. z Furii, Marsjanina i obu części Ant-Mana), który przeprowadza się wraz z rodziną z Kalifornii do Guadalajary, by rozpracować kartel dowodzony przez Feliksa Gallardo (Diego Luna, którego mogliśmy oglądać w Łotrze 1. Gwiezdnych wojnach – historiach).

Główna rola tym razem przypadła Michaelowi Penie. - Zwiastun Narcos: Mexico zdradza datę premiery serialu - wiadomość - 2018-09-07
Główna rola tym razem przypadła Michaelowi Penie.

Showrunnerami czwartej serii są Carlo Bernard i Doug Miro. Oprócz wspomnianych wyżej Michaela Peny i Diego Luny, w obsadzie znaleźli się m.in. Alejandro Edda, Matt Letscher, Teresa Ruiz oraz znany z trzeciego sezonu Jose Maria Yazpik. Fabuła Narcos: Mexico została częściowo oparta na rzeczywistych wydarzeniach.

  1. Netflix

Michał Grygorcewicz

Michał Grygorcewicz

Z wykształcenia inżynier informatyk, ale zawsze bardziej go ciągnęło do pisania niż programowania i to z tym pierwszym postanowił związać swoją przyszłość. Tworzy artykuły o grach od ponad dwudziestu lat. Zaczynał od amatorskich serwisów internetowych, które sam sobie kodował w HTML-u, potem trafił do nieco większych portali i ostatecznie skończył na GRYOnline.pl – najpierw jako współpracownik, a od 2021 roku jako pracownik działu Paid Products. W grach przede wszystkim szuka opowieści, emocji i immersji, jakich nie jest w stanie dać inne medium – stąd wśród jego ulubionych tytułów dominują produkcje stawiające na narrację. Uważa, że NieR: Automata to najlepsza gra, jaka kiedykolwiek powstała.

więcej