Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2013, 13:06

autor: Hed

Zwiastun drugiego sezonu Mortal Kombat Legacy – premiera wkrótce

Gotowi na drugi sezon Mortal Kombat Legacy? Kolejna porcja serialowych emocji jeszcze nie wystartowała, ale zbliża się wielkimi krokami, jak zapewnia nowy zwiastun.

Kolejne starcie z Shang Tsungiem nastąpi w Mortal Kombat Legacy II. - Zwiastun drugiego sezonu Mortal Kombat Legacy – premiera wkrótce - wiadomość - 2013-02-18
Kolejne starcie z Shang Tsungiem nastąpi w Mortal Kombat Legacy II.

Pojawił się oficjalny zwiastun drugiego sezonu Mortal Kombat Legacy, czyli jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych seriali internetowych związanych z grami. Trailer nie zdradza, kiedy dokładnie rozpocznie się następna seria, ale zapewnia, że nie będziemy musieli na nią długo czekać (sugeruje to napis „koming soon”). W bitwie między obrońcami Ziemi a Shang Tsungiem udział wezmą między innymi Scorpion, Mileena, Liu Kang, czy Raiden.

Pierwszy sezon Mortal Kombat Legacy wystartował w 2011 roku i ostatecznie został zamknięty w dziewięciu epizodach – możecie zobaczyć je u nas w wersjach z polskimi napisami. Początkowe odcinki spotkały się z różnym odzewem. Późniejsze przekonały do siebie nawet wielu malkontentów. Druga porcja serialowego Mortal Kombat, jak zapewniano wcześniej, będzie zawierała więcej mocy: efektów specjalnych, scen walki i charakterystycznych postaci.

Osoby, które dopiero odkryły Mortal Kombat Legacy, mogą nadrobić zaległości tutaj:

  1. Video Mortal Kombat - Legacy #1 (PL)
  2. Video Mortal Kombat - Legacy #2 (PL)
  3. Video Mortal Kombat - Legacy #3 (PL)
  4. Video Mortal Kombat - Legacy #4 (PL)
  5. Video Mortal Kombat - Legacy #5 (PL)
  6. Video Mortal Kombat - Legacy #6 (PL)
  7. Video Mortal Kombat - Legacy #7 (PL)
  8. Video Mortal Kombat - Legacy #8 (PL)
  9. Video Mortal Kombat - Legacy #9 (PL)

Mortal Kombat to popularna seria bijatyk słynących z wysokiej brutalności i stosunkowo prostego do opanowania systemu walki. Niedawno firmie Warner Bros. i studiu NetherRealm udało się odświeżyć markę – taki efekt przyniósł powrót do korzeni w grze Mortal Kombat z 2011 roku, która sprzedała się świetnie. Z tego względu Warner Bros. stawia nie tylko na serial internetowy, ale też pełnoprawny film kinowy. Podobno zobaczymy go jeszcze w tym roku.

  1. Oficjalna strona Mortal Kombat