Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 lipca 2012, 16:11

autor: Olek

Mortal Kombat: Legacy- trwają prace nad drugim sezonem sieciowego miniserialu

Kevin Tancharoen, reżyser i producent sieciowego miniserialu Mortal Kombat: Legacy ujawnił, że w produkcji znajduje się drugi sezon. Tym razem widzowie zobaczą zdecydowanie więcej scen walki i efektów specjalnych.

Mortal Kombat: Legacy- trwają prace nad drugim sezonem sieciowego miniserialu - ilustracja #1

Do zapowiadanej na przyszły rok premiery nowego, pełnometrażowego filmu bazującego na serii Mortal Kombat, fanom przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Kevin Tancharoen, który reżyseruje kinowy obraz, nie traci jednak czasu. Podczas trwającego w San Diego konwentu Comic Con ujawnił on, że trwają prace nad drugim sezonem sieciowego miniserialu Mortal Kombat: Legacy.

Dwuminutowa zapowiedź produkcji nie zawiera nowych scen. Zamiast tego Tancharoen wyjaśnił, że fabuła nowego sezonu koncentrować się będzie wokół turnieju Mortal Kombat, a wśród bohaterów pojawią się: Kano, Liu Kang, Raiden, Johnny Cage, Scorpion, Sub Zero, Sonya, Kung Lao, Kitana, Mileena, Jax, Baraka, Stryker, Shang Tsung, Quan Chi, Ermac, oraz Kenshi. Twórca obiecuje, że będzie więcej scen walki i efektów specjalnych, co powinno przełożyć się na widowiskowość serialu.

Termin premiery pierwszego odcinka drugiego sezonu Mortal Kombat: Legacy nie jest jeszcze znany. Tradycyjnie już obiecujemy, że w serwisie gry-online.pl zobaczycie wersję z polskimi napisami. Zachęcamy także do tego, by przypomnieć sobie pierwszy sezon serialu.

  1. Video Mortal Kombat - Legacy #1 (PL)
  2. Video Mortal Kombat - Legacy #2 (PL)
  3. Video Mortal Kombat - Legacy #3 (PL)
  4. Video Mortal Kombat - Legacy #4 (PL)
  5. Video Mortal Kombat - Legacy #5 (PL)
  6. Video Mortal Kombat - Legacy #6 (PL)
  7. Video Mortal Kombat - Legacy #7 (PL)
  8. Video Mortal Kombat - Legacy #8 (PL)
  9. Video Mortal Kombat - Legacy #9 (PL)