Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2010, 14:38

autor: Olek

Zostań twarzą Wiedźmina 2!

Z okazji zbliżającego się Halloween studio CD Projekt Red ogłosiło niecodzienny konkurs dla fanów uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego. Nagroda jest nietuzinkowa. Twarze zwycięzców posłużą do modelowania wyglądu postaci niezależnych w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Z okazji zbliżającego się Halloween studio CD Projekt RED ogłosiło niecodzienny konkurs dla fanów uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego. Nagroda jest nietuzinkowa. Twarze zwycięzców posłużą do modelowania wyglądu postaci niezależnych w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Miłośników Wiedźmina wypada uspokoić. Rola Geralta z Rivii jest już obsadzona i producent nie zamierza zmieniać twarzy głównego bohatera. W grze pojawi się jednak wiele drugo- i trzecioplanowych, niegrywalnych postaci, których wygląd może być wzorowany na graczach.

Szansę wpisania się na stałe w historię gier wideo otrzymają osoby, które przebiorą się za bohaterów uniwersum Wiedźmina, uwiecznią to na fotografii, a następnie wyślą zdjęcie korzystając ze specjalnej konkursowej zakładki na stronie twórców gry w serwisie Facebook.

Zostań twarzą Wiedźmina 2! - ilustracja #1

Zgłoszenia w konkursie „Doppler Effect” przyjmowane są do 15 listopada. Warunkiem uczestnictwa jest jednak pełnoletność. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć twórcy gry wybiorą dwa najciekawsze. Wizerunki uwiecznionych na nich osób posłużą grafikom do stworzenia modeli postaci w Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Role nie zostały z góry wyznaczone, więc dopiero po premierze okaże się, czy zwycięscy gracze wcielą się w przyjaciół Geralta, a może tylko użyczą twarzy wieśniakom. Dodatkowymi nagrodami w konkursie są egzemplarze gry.

Szczegółowy regulamin zabawy znajdziecie na oficjalnym forum Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.