Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 sierpnia 2018, 12:00

Zostań recenzentem i zgarnij konsolę PS4 Pro!

Wraz ze Sprite przygotowaliśmy dla Was letni, orzeźwiający konkurs skierowany do wszystkich fanów YouTube’owej twórczości. Uzbrójcie się zatem w długopisy, ołówki, klawiatury oraz – co niemniej ważne – w krytyczne oko, którego posiadanie będzie niezbędne w przygotowanym przez nas zadaniu.

Zostań recenzentem i zgarnij konsolę PS4 Pro! - ilustracja #1

Zasady konkursu

Wszyscy lubimy komentować poczynania innych – taka już nasza natura. Tym razem jednak poza samą satysfakcją wypowiedzi będziecie mieli okazję zawalczyć o konsolę w naszym nowym konkursie. Potrzebne będą umiejętności pisarskie z naciskiem na te recenzenckie, ponieważ zadanie prezentuje się następująco:

Wybierz jeden z trzech filmów przygotowanych na warsztatach Studia Sprite i krótko go zrecenzuj!

Filmy Emila, Oli i Bartka znajdziecie na stronie Studia Sprite.

Pamiętajcie jednak o tym, że:

  • Wasze prace należy wysyłać mailem na adres [email protected] z tytułem „Konkurs Sprite” w terminie do 22 sierpnia 2018 roku włącznie;
  • Praca musi być tekstem recenzenckim, który zwróci uwagę zarówno na wady, jak i zalety opisywanej produkcji, z zachowaniem limitu 1000 znaków (nie wliczając spacji);
  • Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

Dokładny regulamin konkursu znajdziecie również na stronie konkursowej – gorąco zachęcamy do zapoznania się z nim przed wysłaniem swojego zgłoszenia.

Nagrody

Nagrodą, o którą walczyć będą uczestnicy, jest konsola Sony PlayStation 4 Pro! Idealne rozwiązanie na leniwe, wakacyjne wieczory spędzane samemu lub w gronie przyjaciół.

Nie zapomnijcie uważnie zapoznać się z regulaminem na wspomnianej już stronie konkursowej, czekamy na Wasze zgłoszenia do 22 sierpnia bieżącego roku. Połamania pióra – lub klawiatury!