Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Electronic Arts Polska Press Release" 24 maja 2012, 18:07

Żołnierz GROM na polskiej okładce Medal of Honor Warfighter

Jedna z najbardziej oczekiwanych wojennych gier akcji zyskuje kolejny polski akcent.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Najnowsza produkcja studia Danger Close, Medal of Honor Warfighter, jest pierwszą w historii grą, w której tworzeniu czynny udział biorą żołnierze służący w elitarnej formacji GROM. Zaproszenie polskich operatorów do prac nad tytułem, z uwagi na ich profesjonalizm oraz szacunek, jakim cieszą się wśród operatorów jednostek specjalnych z całego świata, było jedną z pierwszych decyzji podjętych przez zespół deweloperski z Los Angeles.

Z myślą o rodzimych fanach, firma Electronic Arts Polska zdecydowała się na wydanie Medal of Honor Warfighter w naszym kraju w specjalnej, niedostępnej nigdzie indziej, okładce. Pierwowzorem postaci umieszczonej na froncie pudełka został wieloletni operator GROM, pełniący obecnie funkcję konsultanta, dzięki któremu jednostka wojskowa GROM zostanie wiernie odzwierciedlona w grze, a polska wersja językowa będzie spójna z profesjonalnym żargonem i nazewnictwem stosowanym przez służących w jednostce żołnierzy.

Electronic Arts Polska zadbało o bliską współpracę z jednostką GROM, dzięki której każdy aspekt związany z obecnością polskich żołnierzy w grze Medal of Honor Warfighter będzie dopracowany i rzetelny: członkowie jednostki GROM ubrani będą w oryginalne mundury, w czasie walki korzystać będą z licencjonowanego wyposażenia, a po polu walki poruszać będą się dokładnie w taki sposób, jak w rzeczywistości.

Dołącz do oddziału najlepiej wyszkolonych i najbardziej profesjonalnych żołnierzy świata! Medal of Honor Warfighter™ powstał w oparciu o przeżycia członków formacji specjalnych Tier 1 i wydarzenia, mające miejsce podczas prawdziwych operacji antyterrorystycznych na całym świecie. Niedługo znajdziesz się w samym środku bezwzględnej i brutalnej wojny z globalnym terrorem, jak jeszcze nigdy dotąd! Gra ukaże się na rynku 25 października 2012 roku w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing).

Więcej informacji na temat gry znaleźć można pod adresem http://www.medalofhonor.com/pl_PL.

Żołnierz GROM na polskiej okładce Medal of Honor Warfighter - ilustracja #1