Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2017, 12:56

autor: Lady Muppeth

Zobaczcie godzinny gameplay z Prey

Prey to nowa gra autorstwa studia Arkane, która ma czerpać z tytułów takich jak BioShock i System Shock. Wczoraj opublikowaliśmy zapowiedź gry, a dziś prezentujemy jednogodzinny gameplay z tej obiecującej produkcji.

Wczoraj wieczorem gros serwisów branżowych opublikowało swoje pierwsze wrażenia z Prey – bardzo dobrze zapowiadającego się FPS-a, który powinien przypaść do gustu fanom tytułów takich jak BioShock i System Shock. Bazę dla artykułów stanowiła konferencja prasowa w Londynie, na której miał miejsce pokaz tego tytułu. Przy okazji w sieci pojawił się obszerny gameplay z początku gry. Jest co oglądać, bo wideo trwa ponad godzinę.

W konferencji uczestniczył również nasz redaktor, który zebrał interesujące materiały. W rezultacie my także opublikowaliśmy wczoraj zapowiedź gry. Oprócz tego, wszystkich graczy zainteresowanych pierwszymi wrażeniami z Preya zapraszamy do obejrzenia naszego nowego materiału wideo.

Ponad godzinny walkthrough jest przedsmakiem tego, co czeka graczy już za kilka miesięcy – premiera gry odbędzie się bowiem w maju tego roku. Warto obejrzeć poniższe wideo, bowiem Prey prezentuje się naprawdę nieźle. Wygląda na to, że dla fanów BioShocka będzie to pozycja obowiązkowa.

Pierwszy gameplay z gry zaprezentowano już na zeszłorocznym gamescomie. Obserwując niecodzienną możliwość przeobrażenia się w... kubek, dziennikarze zaczęli żartować z produkcji. To chyba uraziło twórców gry, którzy na niedawnej konferencji zdecydowali się zaprezentować bardziej istotne walory Preya, takie jak intrygujący świat, atmosferę horroru i kapitalny projekt poziomów. Teraz nie było już zbyt wielu powodów do żartów – zamiast tego pojawiło się mnóstwo powodów, by na grę zacząć czekać z niecierpliwością.

Zobaczcie godzinny gameplay z Prey  - ilustracja #1

Atmosfera w nowym Preyu jest tak gęsta, że aby przetrwać, będziemy musieli zamieniać się w kubek.