Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 29 sierpnia 2018, 14:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zobacz wyniki GRYOnline.pl Battle Royale 4

W poniedziałek rozegraliśmy kolejny turniej w Fortnite Battle Royale, a zwycięzca każdej mapy zgarnął sprzęt dla graczy od firmy Steel Series.

Zobacz wyniki GRYOnline.pl Battle Royale 4 - ilustracja #1

Po dłuższej przerwie znowu wróciliśmy do Fornite’a i gra ponownie dostarczyła sporo emocji i pięknych zagrań. Tym razem na zwycięzcę z każdej mapy czekała nagroda w postaci sprzętu SteelSeries, więc było o co walczyć. Najlepsi gracze dochodzili do finałowej piątki niemal w każdym starciu, ale nikomu nie udało się zwyciężyć dwukrotnie.

Zobacz wyniki GRYOnline.pl Battle Royale 4 - ilustracja #2

Pierwszą mapę wygrał FLEEK XD, zdobywając myszkę SteelSeries Rival 310, na drugiej zwyciężył CIENIU, zgarniając słuchawki SteelSeries Arctis 3, a w trzecim starciu najlepszy okazał się Dariusz12, który otrzyma od nas klawiaturę SteelSeries Apex 150. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych turniejach Friendly Fire. Już niedługo start następnego sezonu, w którym możecie spodziewać się naprawdę sporych zmian!

Brakuje Ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Ranking Friendly Fire – 29 sierpnia

Zobacz wyniki GRYOnline.pl Battle Royale 4 - ilustracja #3