Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 lutego 2015, 12:39

autor: Góral

Zobacz śliczne demo technologiczne silnika Mizuchi

Zespół Silicon Studio zapowiedział, że pojawi się na tegorocznym Game Developers Conference (2 – 6 marca), by prezentować swoje najnowsze technologie - silnik renderujący Mizuchi, silnik C# Paradox oraz oprogramowanie pośredniczące YEBIS 3. Pierwsze z wymienionych rozwiązań możemy obejrzeć na kilkuminutowym demie technologicznym.

Studio Silicon ujawniło, że na tegorocznym Game Developers Conference (2 – 6 marca) w San Francisco zaprezentuje kilka technologii – silnik renderujący Mizuchi, silnik C# Paradox oraz oprogramowanie pośredniczące YEBIS 3. Nowe rozwiązania doczekają się wersji demonstracyjnych na komputerach PC i konsoli PlayStation 4, jednak już dziś możemy obejrzeć pierwszą z wymienionych technologii w akcji, dzięki demu technologicznemu Museum, które obejrzycie powyżej. Oczywiście należy pamiętać, że tego typu prezentacje zazwyczaj znacząco odbiegają od tego, co finalnie oglądamy w grach, niemniej Mizuchi dołączył do grona najnowszych silników.

Oprócz niego w doborowym gronie znajduje się m.in. Unreal Engine 4 (Epic Games), Fox Engine (Konami), Frostbite 3 (DICE), CryEngine (Crytek) czy też Snowdrop Engine (Ubisoft). Oczywiście to tylko kilka technologii, których na rynku nie brakuje.

Silicon Studio to japoński deweloper gier wideo i producent oprogramowania graficznego. Tworzone obecnie technologie nie są jedynymi dokonaniami tej firmy, która ma na swoim koncie takie rozwiązania jak YEBIS 2, OROCHI3, Bishamon i Motion Portrait. Oprócz tego w portfolio studia znajdują się gry 3D Dot Game Heroes, Bravely Default i inne.

Zobacz śliczne demo technologiczne silnika Mizuchi - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.