Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2017, 23:12

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Zobacz pierwszy gameplay z Far Cry 5

Jak można było się spodziewać, na konferencji firmy Ubisoft pojawił się pierwszy gameplay z Far Cry 5. Przy okazji ujawniono także zawartość edycji kolekcjonerskiej.

Nowy gameplay z gry Far Cry 5 po prostu musiał się pojawić na konferencji Ubisoftu na E3 2017. Niedawno zapowiedziana kolejna odsłona popularnego cyklu sandboksowych strzelanin zabierze nas do stanu Montana, którego część została opanowana przez fanatyczny kult. Odcięci od świata gracz i jego sojusznicy muszą wypowiedzieć prywatną wojnę przywódcy grupy oraz podległym mu bezwzględnym bandziorom. Pokazany na targach pierwszy gameplay najwyraźniej przedstawia tryb kooperacyjny, w którym każdy z uczestników wcieli się w unikalnego bohatera. Film przedstawia też interesującego sojusznika – psa o imieniu Boomer, zdolnego powalać wrogów, a nawet wyrwać napastnikowi karabin z ręki i przynieść swojemu panu.

Przy okazji ujawniono bogatą edycję kolekcjonerską gry – Hope County, MT Collector’s Case, którą da się zamówić przedpremierowo w sklepie Ubisoftu w cenie 669,90 zł. Oprócz podstawowej gry, zapakowanej w elegancki Steelbook, zawiera ona przepustkę sezonową, mapę świata Far Cry 5, oficjalny soundtrack oraz niemal półmetrową czaszkę jelenia do powieszenia na ścianie. Far Cry 5 zadebiutuje 27 lutego 2018 roku na PC, Xboksie One i PlayStation 4.

Edycja kolekcjonerska Far Cry 5. - Zobacz pierwszy gameplay z Far Cry 5 - wiadomość - 2017-06-12
Edycja kolekcjonerska Far Cry 5.