Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 września 2021, 22:15

autor: Michał "Maycuzai" Zegar

Zobacz nowy wygląd Optimusa z planu Transformers 7

W sieci pojawiło się wideo z planu zdjęciowego Transformers: Rise of the Beasts, przedstawiające nowy wygląd Optimusa Prime'a. Fani stylistyki retro powinni być zachwyceni.

Siódma część popularnej serii filmów o robotycznych przybyszach z kosmosu – zatytułowana Transformers: Rise of the Beastszbliża się wielkimi krokami. Choć na zwiastun przyjdzie nam jeszcze poczekać, to już teraz możemy podejrzeć, jak prezentować się będzie nowa produkcja o dzielnych Autobotach – a konkretnie ich lider. Pewien użytkownik TikToka zamieścił w tym serwisie wideo z nowojorskiego planu zdjęciowego, na którym można zobaczyć przejeżdżającą ciężarówkę, zapewne pełniącą rolę „kołowej” formy Optimusa Prime’a.

Począwszy od kolorystyki, a skończywszy na kształcie samej kabiny, jest to wierne odtworzenie oryginalnej wersji Optimusa Prime’a z kreskówkowej pierwszej generacji Transformers (1984-1992). Oznacza to najpewniej odwrócenie się od designu wprowadzonego przez Michaela Baya w poprzednich odsłonach, a zarazem upodobnienie wyglądu robotów do tego z prequelu o przygodach Bumblebee.

Studio Paramount zapewniło, że Optimus w siódmej odsłonie dostanie znacznie więcej czasu ekranowego, niż miało to miejsce w Transformers: Ostatnim rycerzu, gdzie przez większość filmu był niemalże nieobecny. Premiera Rise of the Beasts odbędzie się 22 czerwca przyszłego roku. Gotowi usłyszeć kolejną przemowę Optimusa na tle zachodzącego słońca?