Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 31 lipca 2020, 12:05

autor: Froozyy

Zobacz, jak się trenuje do turnieju Valorant

Do zakończenia zapisów do turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP zostało już tylko kilka dni, dlatego razem ze streamerem z naszej ekipy Friendly Fire - Diablesem - przygotowaliśmy dla Was akcję, w której będziecie mieli okazję zobaczyć, jak trenuje on do zmagań.

Zobacz, jak się trenuje do turnieju Valorant - ilustracja #1
Już wkrótce rozpoczniemy zmagania w turnieju!

Chętni gracze jeszcze tylko przez kilka dni mogą zapisywać się do otwartych kwalifikacji do turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP, który organizujemy dla Was jako ekipa Friendly Fire wraz z marką Crunchips oraz firmą Riot Games. Jego uczestnicy będą mieli szansę na walkę o nagrody z puli 17 500 złotych, limitowane koszulki, a także miesięczny zapas Crunchips, bo jak głosi pradawna zasada: jest granie, jest chrupanie!

Do otwartych kwalifikacji VALORANT CRUNCHIPS CUP można rejestrować się do 4 sierpnia 2020 do godz. 20:00 pod tym adresem:

  1. Zapisy do otwartych kwalifikacji VALORANT CRUNCHIPS CUP

Wraz ze zbliżającym się końcem zapisów streamer z naszej ekipy Friendly Fire – Dawid „Diables” Porwisiak – przygotował dla was specjalną transmisję, podczas której będziecie mogli zobaczyć, jak wyglądają jego treningi do naszego turnieju. Dawid poza streamowaniem zawodowo jest fizjoterapeutą. To wielki fan Star Warsów i preferuje prowadzenie transmisji w godzinach porannych. Wpadnijcie na jego kanał na platformie Twitch już w najbliższą sobotę w godzinach od 8:00 do 10:00, aby sprawdzić, czy jego drużyna da radę powalczyć w turnieju z najlepszymi!

Diables obecnie wbił tylko Platynę 2, ale twierdzi, że w drużynie ma znacznie lepszych graczy. Zaznaczył jednak, że razem z ekipą podchodzą do turnieju na luzie – chcą doświadczyć emocji idących za sportową rywalizacją. Zapytaliśmy go o to, co by doradził uczestnikom zmagań, którzy chcą się do nich przygotować jak najlepiej.

Wszystko zależy od nastawienia. Jeżeli jest to grupka znajomych, którzy chcą po prostu zagrać dla zabawy, to niech trzymają się tego założenia i podchodzą na luzie do turnieju. Natomiast jeśli mowa o pro graczach, osobach z najwyższymi rangami w Valorancie, to ci muszą szczególnie zwrócić uwagę na zgranie. Z góry można założyć, że ich indywidualne umiejętności są na najwyższym poziomie, dlatego kluczem do sukcesu będzie jakość współpracy podczas gier.

Zobacz, jak się trenuje do turnieju Valorant - ilustracja #2
Diables cały czas trenuje przed turniejem.

Dawid przyznał również, że podoba mu się, jak rozwija się profesjonalna scena e-sportowa Valoranta. Gra dopiero co wyszła z bety, a już można było wziąć udział w dużych turniejach z pulami nawet po 50 tys. dolarów. Zapytany o ulubioną postać nie wskazał żadnej, ponieważ stara się być elastyczny i grać każdą z nich, ale zdradził, że już teraz pozbyłby się niedawno zapowiedzianej Killjoy. Po zwiastunie wydaje mu się, że będzie to najbardziej denerwujący bohater w grze.

Dziękujemy Dawidowi „Diablesowi” Porwisiakowi za tę krótką rozmowę, a Was zapraszamy na jego streamy! Link do kanału Diablesa znajdziecie poniżej.

Szczegółowe informacje na temat turnieju wraz z regulaminem znajdziecie na stronie turniejowej: https://crunchipscup.gry-online.pl/.

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (Facebooka oraz Twittera), aby cały czas być na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do waszej dyspozycji.

Harmonogram turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP

Nagrody w turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP