Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2018, 15:00

autor: AlexB

Zobacz gameplay z DLC Legacy of the First Blade do AC Odyssey

Firma Ubisoft opublikowała krótki film prezentujący gameplay z pierwszego odcinka DLC Dziedzictwo pierwszego ostrza (Legacy of the First Blade) do gry Assassin's Creed Odyssey. Rozszerzenie zadebiutuje jutro na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Jutro wielki dzień dla wszystkich miłośników Assassin's Creed Odyssey. Światło dzienne ujrzy bowiem debiutancki odcinek pierwszego dużego rozszerzenia do najnowszej odsłony kultowego cyklu od firmy Ubisoft, czyli Dziedzictwa pierwszego ostrza (ang. Legacy of the First Blade). Osoby niecierpliwe już mogą obejrzeć go w akcji. Wszystko dzięki krótkiemu filmikowi opublikowanemu dziś przez firmę Ubisoft. Zapraszamy do seansu.

Powyższy materiał potwierdza informacje, które już znamy, oraz zdradza kilka nowych. Fabuła Dziedzictwa pierwszego ostrza będzie kręciła się wokół Dariusa, czyli pierwszego posiadacza tej legendarnej broni Asasynów. W trakcie zabawy, prócz wspomnianego bohatera, poznamy również jego potomka (kobietę lub mężczyznę, w zależności od tego, czy gramy Aleksiosem czy Kassandrą), perskiego króla Kserksesa i zamaskowanych członków tajemniczej grupy, których celem jest eliminacja grywalnej postaci oraz przypomnienie grzechów, które popełniła. Prócz głównego wątku, DLC zapewni również mnóstwo aktywności pobocznych, jak zabijanie najemników czy polowania.

  1. Graliśmy w DLC Legacy of the First Blade do AC Odyssey – wreszcie asasyni w asasynie
Darius będzie jedną z centralnych postaci nadchodzącego dodatku do Assassin’s Creed Odyssey. - Zobacz gameplay z DLC Legacy of the First Blade do AC Odyssey - wiadomość - 2018-12-03
Darius będzie jedną z centralnych postaci nadchodzącego dodatku do Assassin’s Creed Odyssey.

Ścieżkę fabularną Dziedzictwa pierwszego ostrza, która zabierze nas do położonej na północy Macedonii, będzie można rozpocząć w rozdziale 7 Assassin's Creed Odyssey. Rozszerzenie ułatwi osiągnięcie poziomu 70 i pozwoli na nauczenie się nowej umiejętności, Death Veil, dzięki której ciała wyeliminowanych po cichu przeciwników natychmiast znikną.

Dostęp do pierwszego epizodu Dziedzictwa pierwszego ostrza otrzymają posiadacze przepustki sezonowej lub osoby, które zakupią DLC oddzielnie. Pozostałe dwa odcinki pojawią się odpowiednio za sześć i dwanaście tygodni. Prócz uzupełnienia fabuły, dodadzą one kolejne umiejętności do wyuczenia oraz misje poboczne.

Assassin's Creed Odyssey ukazało się na początku października bieżącego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One i wciąż jest uzupełniane o nową zawartość. Niedawno w tytule pojawił się system zdolności mistrzowskich. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

  1. Oficjalna strona serii Assassin's Creed
  2. Recenzja gry Assassin's Creed Odyssey – zamach na tron Wiedźmina 3
  3. Assassin's Creed Odyssey – kompendium wiedzy