Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2013, 12:35

autor: Sarge

Zobacz drugi odcinek Przewodnika Przetrwania w grze Tomb Raider

W sieci pojawił się drugi odcinek serii Przewodnik Przetrwania, prezentującej kolejne elementy rozgrywki w nadchodzącej grze Tomb Raider. Tym razem omówiono kwestię eksploracji i zdobywania ekwipunku. Film jest dostępny w wersji z polskimi napisami.

Firma Square Enix udostępniła drugi odcinek Przewodnika Przetrwania w grze Tomb Raider. Jest to seria filmów prezentujących najważniejsze aspekty rozgrywki nadchodzącej produkcji studia Crystal Dynamics.

Tym razem twórcy skupili się na omówieniu eksploracji wirtualnego świata. Lara Croft w trakcie swojej przygody zwiedzi liczne lokacje, do których w każdej chwili będzie można błyskawicznie powrócić dzięki systemowi szybkiej podróży. Oprócz tego omówiono sposoby na zdobywanie nowego ekwipunku w sytuacji, gdy głównej bohaterce zabraknie jakichkolwiek narzędzi do walki. Film jest dostępny z polskimi napisami.

W kolejnym odcinku Przewodnika Przetrwania dowiemy się jak dzisiaj zaprezentowane elementy rozgrywki przydadzą się w walce. Larze Croft niejednokrotnie przyjdzie bowiem zmierzyć się z przeciwnikami, stanowiącymi duże zagrożenie dla jej życia. Dowiemy się więc zapewne nieco więcej na temat systemu strzelania i poznamy bardziej dynamiczną stronę nadchodzącej produkcji.

Tomb Raider to nadchodząca część popularnego cyklu przygodowych gier akcji, nad którą pracuje studio Crystal Dynamics. W naszym kraju tytuł zadebiutuje 5 marca bieżącego roku w polskiej wersji językowej na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Za lokalizację odpowiada firma Cenega, która niedawno ogłosiła, że w rolę Lary Croft wcieli się Karolina Gorczyca, znana z takich seriali jak Usta Usta czy Twarzą w twarz oraz filmów Miłość na wybiegu i Skrzydlate świnie.