Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 11 grudnia 2015, 11:17

Znana jest zawartość dodatku do Dying Light #DrinkForDLC

Zestaw #DrinkForDLC będzie częścią Dying Light: The Following – Enhanced Edition, czyli pełnego i rozszerzonego wydania gry, które będzie dostępne na rynku już 9 lutego 2016 roku.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Znana jest zawartość dodatku do Dying Light #DrinkForDLC - ilustracja #1

Parę miesięcy temu Techland wystartował z pro-zdrowotną kampanią ulokowaną w mediach społecznościowych, kryjącą się pod hasztagiem #DrinkForDLC. Akcja zachęcała do picia wody i dbania o nawodnienie organizmu. Odpowiedź fanów Dying Light przeszła najśmielsze oczekiwania: hasztag swoim zasięgiem dotarł do ponad 15 milionów ludzi i przełożył się na ponad 15 000 pomysłowych zdjęć i filmów, przedstawiających fanów pijących wodę. W podziękowaniu za zaangażowanie, zespół deweloperski zaprojektował dodatkową, darmową zawartość do gry. Dzisiaj ujawniamy szczegóły tego, co kryje się w nowym, trzyczęściowym DLC, które fani Dying Light otrzymają od twórców w prezencie.

Zestaw #DrinkForDLC zawiera:

  • Fontanna młodości – nowe zadania dostępne na terenie Starego Miasta
  • Woda 2.0 – projekt nowej broni, która zwiększa efekt rażenia prądem wszystkich innych broni
  • Wyzwania wodne – dwa zupełnie nowe wyzwania parkour zaprojektowane dla zadań związanych z wodą.

Zestaw #DrinkForDLC będzie częścią Dying Light: The Following – Enhanced Edition, czyli pełnego i rozszerzonego wydania gry, które będzie dostępne na rynku już 9 lutego 2016 roku. Posiadacze oryginalnej wersji gry otrzymają to DLC w ramach darmowej aktualizacji, która pojawi się w tym samym czasie.