Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2013, 17:09

autor: eLCeBe

Znamy szczegóły dotyczące polskiej wersji GRID 2

GRID 2 to kolejna część cyklu gier wyścigowych autorstwa Codemasters Software. Premiera gry w naszym kraju zaplanowana jest na 31 maja tego roku, poznaliśmy szczegóły dotyczące jej polskiej wersji. W rozgrywce towarzyszył będzie nam głos znanego z TVN Turbo Adama Kornackiego.

GRID 2 w pełnej polskiej wersji językowej pojawi się 31 maja 2013 roku. - Znamy szczegóły dotyczące polskiej wersji GRID 2 - wiadomość - 2013-03-07
GRID 2 w pełnej polskiej wersji językowej pojawi się 31 maja 2013 roku.

Polska premiera GRID 2, wyścigów samochodowych od Codemasters Software, przewidziana jest na 31 maja tego roku. Na konferencji, zorganizowanej w Warszawie przez dystrybutora gry w naszym kraju, firmę CDP.pl, poznaliśmy szczegóły dotyczące polskiego wydania.

GRID 2 ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej na każdej z docelowych platform, a jej gwiazdą ma być Adam Kornacki, kierowca wyścigowy i dziennikarz, znany z prowadzenia w TVN Turbo programów Zakup kontrolowany, MOTO-ON i DE LUX. To jego głos będzie towarzyszył nam w rozgrywce.

Adam Kornacki użyczy swojego głosu. - Znamy szczegóły dotyczące polskiej wersji GRID 2 - wiadomość - 2013-03-07
Adam Kornacki użyczy swojego głosu.

Gra pojawi się na komputery PC oraz na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Oprócz wydania pudełkowego, dostępna będzie również w dystrybucji cyfrowej. Można już zamawiać swój egzemplarz w przedsprzedaży, zyskując dodatkową zawartość. Cena została ustalona na 119,90 złotych (edycja PC) i 189,90 złotych (wersje konsolowe). Sprawdź, gdzie możesz kupić najtaniej GRID 2.

Znamy szczegóły dotyczące polskiej wersji GRID 2 - ilustracja #3GRID 2 to bezpośrednia kontynuacja gry Race Driver: GRID. Gracze będą mieli okazję jeździć licencjonowanymi autami po trasach umieszczonych w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Dostaniemy do dyspozycji trzy różne typy konkurencji – wyścigi po torach, miejskich ulicach i wyścigi drogowe. Gra ma łączyć zręcznościowy tryb jazdy z symulacyjnym, a oprócz kampanii dla jednego gracza dostępne będzie również ściganie się ze znajomymi w multiplayerze.

Ostatnia aktualizacja: 2013-03-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

GRID 2

GRID 2