Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2012, 12:25

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Znamy rekomendowane wymagania sprzętowe gry FIFA 13

W najnowszej informacji prasowej udostępnionej przez firmę Electronic Arts zostały przedstawione wymagania sprzętowe gry FIFA 13 na PC. Niestety, zabrakło minimalnej specyfikacji - podano tylko tę rekomendowaną.

Firma Electronic Arts ujawniła oficjalne wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry FIFA 13. W najnowszej informacji prasowej omówiono również kilka najważniejszych zmian w stosunku do poprzednich odsłon, ale pisaliśmy już o tym w poprzedniej wiadomości.

Znamy rekomendowane wymagania sprzętowe gry FIFA 13 - ilustracja #1

Na razie wydawca zdradził jedynie rekomendowaną specyfikację, zapewniajacą komfortowe warunki do zabawy. Niestety, zabrakło informacji na temat minimalnych wymagań sprzętowych. Biorąc jednak pod uwagę, że rekomendowana specyfikacja nie różni się niczym od tej dotyczącej FIFA 12, możemy spodziewać się, że podobnie będzie w przypadku minimalnej.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Core 2 Duo 2,4 GHz lub lepszy
  • Pamięć operacyjna: 2 GB lub więcej
  • Karta grafiki: GeForce 8800 GT, Radeon HD 2900 lub lepsze (256 MB pamięci, DirectX 9.0c, Shader 3.0)
  • System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

FIFA 13 zadebiutuje na rynku jesienią bieżącego roku. Jak dotąd ujawniono jedynie wersje na trzy platformy sprzętowe: PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. Zapewne niedługo doczekamy się zapowiedzi kolejnych edycji, jako że poprzednie odsłony trafiały także na kilka innych konsol. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska w pełnej polskiej wersji językowej.