Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 27 kwietnia 2018, 10:35

autor: AlexB

Znamy oficjalny tytuł szóstego Terminatora

Wytwórnie Skydance i Paramount Pictures ogłosiły, że nowa odsłona cyklu Terminator będzie nosiła tytuł... Terminator. Ponadto opublikowano grafikę sugerującą, że Linda Hamilton, czyli oryginalna Sarah Connor, będzie odgrywała w filmie istotną rolę.

Jaką rolę odegra w szóstym Terminatorze Sarah Connor, w którą, podobnie jak w pierwszych dwóch częściach, wcieli się Linda Hamilton? - Znamy oficjalny tytuł szóstego Terminatora - wiadomość - 2018-04-27
Jaką rolę odegra w szóstym Terminatorze Sarah Connor, w którą, podobnie jak w pierwszych dwóch częściach, wcieli się Linda Hamilton?

Przez ostatnie trzy dni w Las Vegas odbywał się CinemaCon. Stał się on okazją do przedstawienia kilku ekskluzywnych trailerów oraz przekazania opinii publicznej interesujących informacji. Wśród odwiedzających imprezę byli twórcy nowej, szóstej już odsłony kultowej serii Terminator. Nie mieli oni zbyt wiele świeżych wieści, lecz nie oznacza to jednak, że zawiedli fanów. Zaprezentowali bowiem grafikę, która zdradza, że nowa część cyklu stworzonego przez Jamesa Camerona w 1984 roku będzie nosiła prosty i klarowny tytuł Terminator.

Co ciekawe, udostępniona grafika, prócz tytułu, prezentuje zdjęcie Lindy Hamilton z Terminatora 2. Możemy zatem wywnioskować, że grana przez tę amerykańską aktorkę Sarah Connor będzie po raz kolejny odgrywała istotną rolę, tym razem w szóstej odsłonie cyklu.

Ile teorii można wysnuć na podstawie jednej grafiki? / Źródło: Twitter - Znamy oficjalny tytuł szóstego Terminatora - wiadomość - 2018-04-27
Ile teorii można wysnuć na podstawie jednej grafiki? / Źródło: Twitter

Zarówno pozbawiony jakichkolwiek ozdobników tytuł nowego Terminatora, jak i powrót oryginalnej aktorki wcielającej się w Sarhę Connor, pasują do koncepcji nadchodzącej produkcji. Producenci ze Skydance i Paramount Pictures, z Jamesem Cameronem, czyli twórcą oryginału, na czele, zamierzają bowiem zupełnie zignorować wszystko to, co działo się po Terminatorze 2 i stworzyć bezpośredni sequel tego filmu. Nie wiemy na razie, jaką historię będzie on opowiadał. Za scenariusz odpowiedzialny jest David S. Goyer, znany jako twórca fabuł do między innymi trylogii o Batmanie Christophera Nolana, czy Batmana v Supermana: Świtu Sprawiedliwości.

Zapowiedź powrotu Arnolda Schwarzeneggera w kolejnym Terminatorze z pewnością ucieszyła jego fanów. - Znamy oficjalny tytuł szóstego Terminatora - wiadomość - 2018-04-27
Zapowiedź powrotu Arnolda Schwarzeneggera w kolejnym Terminatorze z pewnością ucieszyła jego fanów.

Linda Hamilton nie będzie jedyną osobą znaną z pierwszych części, która ma pojawić się w nowym Terminatorze. W roli T-800 ponownie ujrzymy Arnolda Schwarzeneggera. To właśnie z powodu jego problemów zdrowotnych zdecydowano się nieco opóźnić premierę produkcji – z lipca na 22 listopada 2019 roku.

Popularny Arnie nie będzie jednak jedynym aktorem, który na planie przeistoczy się w tytułowego Terminatora. W jego nową wersję wcieli się Gabriel Luna, aktor znany między innymi jako Ghost Rider z serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. Ponadto w filmie ujrzymy również Mackenzie Davis (Blade Runner 2049, Black Mirror), Diego Bonetę (Królowe krzyku) oraz Natalię Reyes. Reżyserem jest twórca pierwszego Deadpoola Tim Miller.

Ostatnia aktualizacja: 2018-04-27

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.