Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2012, 15:11

autor: Hed

Znamy datę premiery Guild Wars 2 – gra wyjdzie 28 sierpnia 2012 roku!

ArenaNet ujawniło datę premiery Guild Wars 2 – gra zostanie wydana 28 sierpnia tego roku. W przyszłym miesiącu odbędzie się też ostatni weekend testowy.

Znamy datę premiery Guild Wars 2 – gra wyjdzie 28 sierpnia 2012 roku! - ilustracja #1
W końcu poznaliśmy datę premiery Guild Wars 2.

Studio ArenaNet ogłosiło datę premiery Guild Wars 2 – gra MMO wystartuje 28 sierpnia 2012 roku. Taki termin pojawił się w specjalnym, krótkim zwiastunie i później został potwierdzony przez dewelopera. W te wakacje wybierzemy się w podróż do świata Tyria, aby przekonać się, czy amerykański producent spełni składane obietnice. ArenaNet wielokrotnie zapewniała, że chce pokazać nowe, ciekawsze i bardziej dynamiczne oblicze gatunku MMORPG.

Za dwa miesiąca wyjdzie jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji MMO ostatnich lat. Zanim to nastąpi będziemy mogli jeszcze raz sprawdzić jej wersję beta. Ostatni weekend testowy Guild Wars 2 odbędzie się w dniach 20-22 lipca. Na swojej stronie twórcy napisali, że droga, jaką przebyła gra była długa – zapowiedziano ją przecież w 2007 roku. Po pięciu latach w końcu zbliżamy się do momentu, na który czekało wielu fanów.

Guild Wars 2 to kontynuacja świetnej produkcji MMO, która opierała się na dość nietypowych zasadach. W drugiej części serii studio ArenaNet ponownie chce postawić na oryginalne założenia. Gra będzie rozgrywała się w jednym dużym świecie, wypełnionym dynamicznymi zadaniami, zdarzeniami oraz wyzwaniami. W ten sposób deweloper chce uporać się z bolączkami gatunku i zapewnić graczom jak najwięcej atrakcji.

  1. Oficjalna strona Guild Wars 2