Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 lutego 2018, 17:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zgarnij zestaw gadżetów z Assassin's Creed

Kontynuujemy nasze comiesięczne rozdawnictwa współorganizowane razem z marką Good Loot. Tym razem do wygrania jest parę rzeczy związanych z kultowym uniwersum skrytobójców.

Zgarnij zestaw gadżetów z Assassin's Creed - ilustracja #1

Ubisoft przywrócił wiarę fanów w serię Assassin’s Creed dzięki wydanemu w zeszłym roku Origins. Już niedługo doczekamy się drugiego rozszerzenia fabularnego, więc jest to idealny moment na rozdanie kilku gadżetów związanych z serią.

Good Loot dla czytelników GRYOnline.pl

Egipskie przygody Bayeka i Ayi spełniły oczekiwania większości fanów, więc Ubisoft ma powody do zadowolenia. Co ciekawe, francuski gigant jest już dużo ostrożniejszy w swoich działaniach, gdyż w tym roku nie dostaniemy nowej odsłony cyklu. Co więc można otrzymać? Ano, kilka gadżetów związanych z Assassin’s Creedem! Aby otrzymać nagrodę w tym miesiącu, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach w jak najciekawszy sposób opiszecie, kto – w Waszej wizji growego uniwersum – mógł być pierwszym skrytobójcą i założycielem filii asasynów w Polsce. W mailu o temacie Good Loot Origins podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl. Na zgłoszenia czekamy do 11 marca 2018. Redakcyjne jury wybierze najciekawszy pomysł, a zwycięzca zostanie ogłoszony 12 marca 2018. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas:

  1. koszulkę Assassin’s Creed Origins logo w rozmiarze M;
  2. czapkę Assassin’s Creed Origins Front Logo Snapback;
  3. portfel Assassin’s Creed Syndicate.
Zgarnij zestaw gadżetów z Assassin's Creed - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników serwisu GRYOnline.pl zarejestrowanych przed 28 lutego 2018;

2. Warunkiem ubiegania się o nagrodę jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot Origins w terminie do 11 marca 2018. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

5. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo dnia 12 marca 2018 do godziny 12:00. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.