Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2018, 17:42

autor: Góral

Injustice 2 Legendary Edition ukaże się pod koniec marca

Jeżeli nie kupiliście do tej pory bijatyki Injustice 2, to warto wstrzymać się jeszcze kilka tygodni, gdyż pod koniec marca ukaże się Legendary Edition.

Wydana w maju 2017 roku bijatyka Injustice 2 wkrótce doczeka się bogatej wersji Legendary Edition. Edycja pojawi się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych (Steam i Microsoft Store) 27 marca w USA oraz trzy dni później w Europie. Znajdziemy w niej grę wraz z wszystkimi postaciami wypuszczonymi w ramach dodatków, czyli: Darkseid, Red Hood, Starfire, Sub-Zero, Black Manta, Raiden, Hellboy, Atom, Enchantress oraz The Teenage Mutant Ninja Turtles.

Wojownicze Żółwie Ninja oczywiście zagoszczą w Injustice 2: Legendary Edition. - Injustice 2 Legendary Edition ukaże się pod koniec marca - wiadomość - 2018-02-28
Wojownicze Żółwie Ninja oczywiście zagoszczą w Injustice 2: Legendary Edition.

Oprócz nich otrzymamy kilka nowych skórek (Power Girl, John Stewart Green Lantern, Reverse-Flash, Grid i Black Lightning) oraz pewne usprawnienia. Pojawi się rozbudowany samouczek Learn Hub, dodatkowe wyposażenie dla wszystkich wojowników, zwiększenie maksymalnego poziomu do 30. oraz kolejny slot. Ponadto wkrótce mają wystartować zamówienia przedpremierowe na Injustice 2: Legendary Edition Day 1, do których dodawanych będzie kilka bonusów, w tym metalowe opakowanie i 11000 kryształów. Niestety nie ujawniono ceny nowego wydania.

Injustice 2 Legendary Edition ukaże się pod koniec marca - ilustracja #2

Injustice 2 to kontynuacja bijatyki z 2013 roku, w której walczą bohaterowie DC Comics, jak Batman, Superman czy Harley Quinn. W porównaniu do jedynki, tytuł doczekał się kilku ciekawych zmian związanych z rozwojem postaci. Podczas zabawy zdobywamy bowiem elementy wyposażenia, które wpływają na umiejętności podopiecznych. Gra oferuje też całkiem udany tryb fabularny oraz oczywiście rozgrywki multiplayer.