Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 grudnia 2009, 11:50

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Zestaw The Sims 3 z dodatkiem Wymarzone Podróże za jedyne 169,90 zł

Mikołajki oraz święta Bożego Narodzenia to doskonały czas na obdarowywanie bliskich najlepszymi z możliwych prezentów. Z tego też względu przygotowaliśmy specjalny pakiet The Sims 3 wraz z dodatkiem Wymarzone Podróże w atrakcyjne cenie.

Mikołajki oraz święta Bożego Narodzenia to doskonały czas na obdarowywanie bliskich najlepszymi z możliwych prezentów. Z tego też względu przygotowaliśmy specjalny pakiet The Sims 3 wraz z dodatkiem Wymarzone Podróże w atrakcyjne cenie. Każdy z Was ma teraz okazję nabycia tych dwóch gier w promocyjnej cenie 169,90 zł. Warto przy tym pamiętać, że ilość sztuk w promocji jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy.

Zestaw The Sims 3 z dodatkiem Wymarzone Podróże za jedyne 169,90 zł - ilustracja #1

The Sims 3 oferuje niespotykaną wcześniej swobodę i dzięki nieograniczonym możliwościom zainspiruje Was do działania. Natomiast w The Sims 3: Wymarzone Podróże simy po raz pierwszy będą miały okazję odwiedzić prawdziwe miejsca i przeżywać nowe, niesamowite przygody. Lista niespodzianek, na jakie natrafią podczas eksplorowania egzotycznych miast, jest długa.

Serdecznie zapraszam do składania zamówień w Sklepie GRY-OnLine – drugiej takiej okazji możecie już nie mieć przed nadchodzącymi świętami!