Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 27 sierpnia 2015, 18:12

Zdobądź odznaki biegłości w World of Tanks na konsolach

Najnowsza aktualizacja przynosi ze sobą nowy system graficznych odznak na lufach i nowe czołgi niemieckie oraz rosyjskie.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

W najnowszej aktualizacji do konsolowej wersji World of Tanks, nazwanej „Odznaki biegłości” dodany został nowy system graficznych odznak biegłości na lufach czołgów. Pozwoli bezpośrednio w bitwie zorientować się kto jest weteranem pancernych walk. W czołgach poziomu 5-tego i wyższych odznaczenia dostaje się za:

  • Jedna ranga za zadanie więcej obrażeń i udzielaniu pomocy niż 65% najlepszych graczy w danym czołgu.
  • Dwie rangi za zadanie więcej obrażeń i udzielaniu pomocy niż 85% najlepszych graczy w danym czołgu.
  • Trzy rangi za zadanie więcej obrażeń i udzielaniu pomocy niż 90% najlepszych graczy w danym czołgu.

Wraz z odznaczeniami, World of Tanks na konsolach dostało 5 nowych czołgów. Niemieckie drzewo technologiczne wzbogaci się o Pz Kpfw. IV Ausf. A, Pz Kpfw. IV Ausf. D, Pz. IV to the Pz. IV Ausf. H. Miłośnicy rosyjskiej mysli technologicznej mogą spróbować KV-85 oraz KV-1S w nowej wersji na poziomie 5-tym.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach