Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 lutego 2012, 11:55

autor: Hed

Zarządzaj społecznością gry Battlefield Heroes - oferta pracy Electronic Arts Polska

Na stronie polskiego oddziału Electronic Arts Polska widnieje ciekawe ogłoszenie o pracę. Firma szuka osób, które pomogą w zarządzaniu społecznościami gier w stylu Battlefield Heroes lub Need for Speed World.

Zarządzaj społecznością gry Battlefield Heroes - oferta pracy Electronic Arts Polska - ilustracja #1

Firma Electronic Arts Polska poszukuje osób, które pomogłyby w zarządzaniu społecznościami darmowych gier ze swojej serii Play4Free. Chodzi o zajmowanie się takimi tytułami jak Battlefield Heroes oraz Need for Speed World. To doskonała okazja na to, aby przeistoczyć zainteresowania w pracę – o ile oczywiście spełniacie wymagania.

Ogłoszenie o pracę pojawiło się na oficjalnej stronie polskiego oddziału firmy Electronic Arts i będzie obowiązywało do 26 lutego tego roku. Przyszli pracownicy będą zarządzali profilami społecznościowymi Play4Free, aktualizowali strony internetowe, sprawowali pieczę nad forami, organizowali konkursy i kontaktowali się bezpośrednio z fanami.

Zarządzaj społecznością gry Battlefield Heroes - oferta pracy Electronic Arts Polska - ilustracja #2

Wymagania stawiane przez Electronic Arts Polska nie są wygórowane – trzeba przede wszystkim znać wspomniane tytuły, czyli komiksową wersję strzelanki Battlefield oraz sieciowe wyścigi. Oprócz tego, należy wykazać się znajomością języka angielskiego, umiejętnością pisania, komunikatywnością i wiedzą w zakresie obsługi różnych aplikacji. Zainteresowanych ofertą pracy Electronic Arts Polska odsyłamy na oficjalną stronę firmy.