Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2012, 11:27

autor: Grzegorz "Aver" Ferenc

Zapowiedziano pierwszy „otwarty” weekend z betą gry Guild Wars 2

Studio ArenaNet, twórcy zbliżającej się wielkimi krokami gry MMO, ogłosili pierwszy otwarty beta weekend dla wszystkich graczy, którzy przedpremierowo zamówili Guild Wars 2 lub wylosowali klucz do wersji beta.

„Mamy dobre wieści. Pierwszy otwarty weekend z betą Guild Wars 2 odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia. Damy wam znać, gdy klient będzie gotowy do pobrania.” – tak brzmi wpis na oficjalnym Twitterze rewelacyjnie zapowiadającej się gry MMO.

Zapowiedziano pierwszy „otwarty” beta weekend z grą Guild Wars 2 - ilustracja #1

Jak dotychczas, Guild Wars 2 przechodziła przez etap bardzo ograniczonej, zamkniętej bety. Już za niecałe dziesięć dni wszyscy, którzy zdecydowali się na przedpremierowy zakup tytułu (niezależnie od wersji) będą mogli udać się na kontynent Tyria, aby na własne oczy przekonać się o zniszczeniach spowodowanych przez starożytne smoki. Dołączą do nich Ci szczęśliwcy, którzy wylosują klucz w rożnych konkursach, czy rozdawnictwach w sieci.

Zapowiedziany przez twórców gry weekend z betą na pewno nie będzie pierwszym i ostatnim. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w oficjalnym FAQ, ma być ich więcej, a liczba zapraszanych graczy będzie wzrastać wraz ze zbliżaniem się daty premiery Guild Wars 2.

Osoby, które mimo wszelkich starań nie dostaną upragnionego klucza, na pocieszenie mogą raz jeszcze przeczytać nasze zapowiedzi drugiej odsłony Wojen Gildii. Gra ma ukazać się w drugiej połowie tego roku.