Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2012, 13:45

autor: Hed

Ruszyła przedsprzedaż Guild Wars 2 – nowa gra MMO studia ArenaNet cieszy sie dużym zainteresowaniem

Zgodnie z planem rozpoczęła się przedsprzedaż gry MMO Guild Wars 2, za którą odpowiada studio ArenaNet oraz firma NCSoft. Produkcję można kupić w kilku wersjach – nabywcy każdej z nich otrzymają dostęp do weekendowych testów.

Ruszyła przedsprzedaż Guild Wars 2 – nowa gra MMO studia ArenaNet cieszy sie dużym zainteresowaniem - ilustracja #1

Firmy ArenaNet i NCSoft wystartowały z przedsprzedażą gry Guild Wars 2, którą zapowiedziano kilka tygodni temu. Fani produkcji mogą zamawiać jej cyfrową wersję na oficjalnej stronie lub edycje pudełkowe w paru polskich i zagranicznych sklepach internetowych. Zainteresowanie tytułem jest bardzo duże – większość nakładu limitowanych edycji najwyraźniej została już wyprzedana. Na szczęście, samą grę można kupić w kilku różnych wersjach.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Guild Wars 2 jest dostępny cyfrowo w wersji podstawowej, specjalnej i kolekcjonerskiej. Każda z nich gwarantuje różne bonusy i ma inną cenę. Wszyscy nabywcy produkcji studia ArenaNet otrzymają kilka wspólnych dodatków: wstęp do weekendowych testów, trzydniowy headstart (wcześniejszy dostęp do serwerów przed premierą) oraz przedmiot Hero’s Band. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Oczywiście nie każdemu będzie odpowiadała wersja cyfrowa – tym bardziej, że pudełkowe wydania także zawierają wymienione gwarantowane dodatki. Firma CD Projekt poinformowała na swojej stronie, że Guild Wars 2 w pudełku dostaniemy w dwóch odsłonach: standardowej (199,99 zł) oraz kolekcjonerskiej (499,99 zł). Obydwie pojawiły się w sklepie gram.pl i błyskawicznie zostały zarezerwowane przez graczy – nie wiemy, czy pojawią sie kolejne egzemplarze.

Guild Wars 2 to nowa produkcja studia ArenaNet, która może wnieść powiem świeżości do gatunku MMORPG. O grze pisaliśmy juz wiele razy – polecamy Wam między innymi raport i wrażenia z bety oraz materiały tvgry.pl. Data premiery Guild Wars 2 nie została ujawniona.

  1. Oficjalna strona Guild Wars 2