Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2017, 19:42

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Zapowiedziano Oure - grę w stylu słynnego Journey [news zaktualizowany]

Podczas Paris Games Week dowiedzieliśmy się o Oure - artystycznej produkcji w stylu Podróży (Journey). Tytuł ukaże się już dziś na konsoli PlayStation 4, a 15 listopada również na PC.

Aktualizacja

Poznaliśmy termin premiery Oure na komputerach osobistych. Tytuł ukaże się na Steamie 15 listopada bieżącego roku. Poniżej znajdziecie także opublikowane wymagania sprzętowe:

Minimalne:

 1. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 64-bit lub nowszy
 2. Procesor: Dual Core 2.8 GHz
 3. Karta grafiki: Nvidia GTX 650/AMD Radeon 7770
 4. DirectX 11
 5. Pamięć: 8 GB RAM
 6. Twardy dysk: 8 GB dostępnej przestrzeni
 7. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 64-bit lub nowszy

Zalecane:

 1. Procesor: Quad Core 3.0 GHz
 2. Karta grafiki: Nvidia GTX 960/AMD Radeon R9 290
 3. DirectX 11
 4. Pamięć: 16 GB RAM
 5. Twardy dysk: 8 GB dostępnej przestrzeni
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 64-bit lub nowszy

Oryginalna wiadomość

W Oure głównym bohaterem jest dziecko zamieniające się w smoka. - Zapowiedziano Oure - grę w stylu słynnego Journey [news zaktualizowany] - wiadomość - 2017-10-30
W Oure głównym bohaterem jest dziecko zamieniające się w smoka.

Kolejną grą zapowiedzianą podczas Paris Games Week 2017 jest Oure. Co ciekawe, tytuł ukaże się już dziś w PlayStation Store. Z wiadomości dostępnych na oficjalnej stronie wynika, że projekt pojawi się też wkrótce na PC-tach. Nie znamy wszystkich szczegółów na temat tej ciekawej produkcji, ale w ogólnych założeniach będzie to artystyczny projekt w stylu np. Podróży (Journey). Gracze wcielą się w dziecko potrafiące zmieniać się w latającego smoka. Jego zadaniem będzie eksplorowanie fantastycznego świata, w którym żyje kilka potężnych Tytanów, pełniących ważne role. Z niewiadomych powodów przestały one jednak wykonywać swoje obowiązki, więc będziemy musieli zmienić ten stan rzeczy. Deweloperzy mówią o emocjonalnej przygodzie, którą zapamiętamy na długo. W takim razie czekamy, a teraz czas na zwiastun: