Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2017, 19:59

Remake Shadow of the Colossus na pięknym nowym zwiastunie [aktualizacja: jest też gameplay]

Podczas konferencji zorganizowanej z okazji Paris Games Week firma Sony pokazała przepiękny nowy zwiastun remake’a klasycznego Shadow of the Colossus studia Team Ico. Podano też datę premiery - 6 lutego 2018 r.

Podczas konferencji firmy Sony otwierającej Paris Games Week zostaliśmy wręcz zalani świeżymi materiałami video. Jednym z tych, które najbardziej wyróżniły się w tej powodzi był nowy zwiastun remake’a Shadow of the Colossus.

Filmik opracowano na bazie wersji na PlayStation 4 Pro i prezentuje się on po prostu pięknie. Po jego obejrzeniu nie mamy wątpliwości, że będzie to jedna z najładniejszych gier, jakie trafią w przyszłym roku na konsolę firmy Sony. Ponadto podczas konferencji pokazano także krótki fragment rozgrywki.

Przypomnijmy, że remake Shadow of the Colossus zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Na konferencji ogłoszono, że produkcja trafi do sprzedaży 6 lutego 2018 r.

Nad grą pracują autorzy pierwowzoru, czyli ludzie z japońskiego studia znanego powszechnie jako Team Ico. W odświeżeniu klasyka pomaga im amerykański zespół Bluepoint Games.

  1. Shadow of the Colossus - recenzja gry (wersja z 2006 r.)